Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події
День Роздумів: три Скаутські принципи.

22 лютого  завжди дуже важливий день для кожного Скаута.  В цей день народився засновник Скаутингу Баден Пауел і саме в цей день Скаути в усьому Світі замислюються над своїм Скаутським життям. 

"Не забувай про Крути"

1 лютого 2015 року скаути КМО "НОСУ" взяли участь у поїздці до залізничної станції «Крути» для вшанування памяті героїв, загиблих там 29 січня 1918 року.

День народження Київського міського осередку НОСУ

 8 Лютого 2014 року плаївці взяли участь у святкуванні пятої річниці з Дня Народження КМО НОСУ. Святкування відвідали багато скаутів Київського міського осередку та, звичайно, поважні представники Національної організації

ІІ Всеукраїнський форум роверів

З 24 по 26 січня 2014 року за ініціативи Київського міського осередку НОСУ відбувся ІІ Всеукраїнський Форм Роверів, на який зїхалися представники з багатьох областей України. Не винятком стали і ровери Скаутського обєднання «Плай».

Наші Карпатські пригоди!

   Вже промайнули осінні канікули. Так само швидко пролетіли і наші «Карпатські пригоди», але вражень залишилось, мабуть, на все життя.

15 Плаївський день народження

7 вересня 213 року Скаутському об’єднанню «Плай» (КМО НОСУ) виповнилося 15 років! Цю визначну дату святкувати вирішили у найближчому колі, родинному колі плаївців. А вирушили святкувати до Замку Родомисль, що знаходиться на Житомирщині.

Ювілейне літо “Пригодницького літа»

 П’ять літ скаутське об’єднання “Плай» дарує дітям відпочинок, сповнений яскравими враженнями і незабутніми емоціями у наметовому містечку «Пригодницьке літо».

ІІІ збір-похід "Родовід"

26 травня відбувся ІІІ традиційний сімейний збір-похід "Родовід"!

"Ми творимо щастя своїми руками!" - КШ 2013

З 8 по 12 травня відбулася, мабуть, найочікуваніша подія для кожного скаута, Всеукраїнський збір-похід «Козацькими шляхами», який цього року став вже ХХІІІ! «Ми творимо щастя своїми руками» - саме творчості був присвячений цьогорічний традиційний Всеукраїнський збір-похід дитячих та юнацьких молодіжних організацій «Козацькими шляхами».

"Я йду в похід"!

28 квітня відбувся навчально-тренувальний збір "Я йду в похід", організований скаутськими об′єднаннями "Плай" та "Відрада".

Зробили Україну чистою!

20 квітня 2013 року у рамках проекту «Зробимо Україну чистою» була проведена третя всеукраїнська акція!  

Проект "ММС". Місто Миколаїв

27 березня скаути-плаєвці відвідали місто Миколаїв, де не лише весело та пізнавально провели час, а й зустрілися зі скаутами Миколаївського обласного осередку "НОСУ"

Масляну гуляли - весну зустрічали!Акція "Тим, хто нас захищає"

23 лютого 2013 р. скаутська організація "Плай" провела традиційний захід "Тим, хто нас захищає" в рамках проекту "Добрі справи".

Зимовий збір "Срібна гірка"

16 лютого 2013 року відбувся перший зимой збір «Срібна гірка». 

Співпраця з гімназією №143

Скаутська організація "Плай" продовжує налагоджувати партнерські стосунки з навчальними закладами міста Києва. 6 лютого відбулася презентація діяльності СО "Плай" для учнів 8 класу гімназії № 143.

Новорічний проект "Резиденція Діда Мороза"

1 лютого 2013 року УДППЗ «Укрпошта» провела святковий захід для дітей, що став завершальним акордом проекту «Резиденція Діда Мороза». На свято із усієї України приїхали 200 діток, котрі написали найзворушливіші листи Діду Морозу. За підтримки держави проект «Резиденція Діда Мороза» буде проводитися на постійній основі.

Творче дозвілля

Три прекрасні творчі дні для справжніх поціновувачів мистецтва.

Разом з "Укрпоштою"Ми прагнемо бути почутими!

21 листопада в Колонній залі КМДА у рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей відбулося засідання Громадської ради делегатів дитячих прав «Ми прагнемо бути почутими».

Слідами історії

4 листопада 2012 відбувся традиційний щорічний квест для батьків скаутів скаутської організації «Плай» -  «Слідами історії», організований командою роверів.

Збір-старт "На крилах мрій"

20 жовтня відбувся 23й традиційний збір-старт "На крилах мрій", який щороку організовує первинний осередок КМО "НОСУ" ДМО "Відрада". 

Проект "Добрі справи. Скаут - друг тварин"

13 жовтня патруль «Саламандри» СО «Плай» реалізували свій перший власний проект «Добрі справи. Скаут – друг тварин».   

Всеукраїнський роверський форум

28-30 вересня відбулася знакова подія в історії українського Скаутингу!

14-ий День народження!

7 вересня 2012 року скаутській організації «Плай» виповнилось 14 років.

Сімейний збір-похід "Родовід"

19 та 20 травня відбувся вже ІІ традиційний сімейний збір-похід «Родовід»! 

Всеукраїнський скаутський форум

З 28 квітня по 2 травня на привітній Черкаській землі відбувся Всеукраїнський скаутський форму під гаслом «Скаутинг єднає Україну!», присвячений сторіччю українського Скаутингу.

100-річчя скаутської (пластової) присяги

21 квітня українські скаути в Києві долучилися до святкування 100-річчя першої скаутської (пластової) присяги. 

Час нових відкриттів

8 квітня Скаутська організація «Плай» радо прийняла запрошення своїх друзів Дитячо-молодіжної організації «Відрада» взяти участь у  традиційному навчально-ігровому виїзді «Час нових відкриттів». 

Майстерня чарівника!

7 квітня вдруге працювала майстерня чарівника...

Щастя в кожному з нас!

30 березня Скаутська організація «Плай» за підтримки Благодійного фонду «Фудбенк» провела доброчинний захід у рамках проекту «Щастя в тобі». 

Зустріч скаутів "Час ПіК"

17 березня відбувся довгоочікуваний захід – зустріч скаутів «Час ПіК», час патрулів і команд!

Масляна по-скаутські!

26 лютого скаути та їх друзі відзначали свято Масляної. Розваг в цей день було на будь-який смак!

Роверський БУМ або День Роздумів

22 лютого день народження Лорда Бейден Пауелла. Людини, яка заснувала скаутський рух. Його практичні та теоретичні знання стали основою для багатьох педагогів, а також для його послідовників у Скаутингу. Скаутинг – це не просто виховання, Скаутинг – це не просто молодіжний рух, це набагато більше. 

Святкування Дня народження КМО НОСУ!

19 лютого Київський міський осередок Національної організації скаутів України відсвяткував свій третій день народження!

Радіо "Промінь". Право на слово

15 лютого Скаутська організація «Плай» була запрошена на прямий ефір на радіостанцію «Промінь».

Скаутинг без кордонів

14 лютого "Плай" радо приймав у себе вгостях представників Всесвітньої Організації Скаутського Руху та Національної Організації Скаутів України.

Наш День Святого Валентина. Проект "Добрі справи. Щастя в тобі"

Скаутська організація «Плай» і Київський Благодійний фонд «Фудбенк» не лишились осторонь Дня Святого Валентина. 

Вшанування пам′яті Героїв Крут

Щороку 29 січня відмічається день пам′яті героїв Крут. Саме тут, у день вшанування, побувала скаутська організація «Плай».

Велика скаутська гра в СОУСі

      28 січня Скаутська організація «Плай» завітала на запрошення скаутської організації «СОУС» до університету «Україна».

Робімо добрі справи разом!

Київський благодійний фонд "Фудбек" та Скаутська організація "Плай" подарували дітям свято!

Ворохтянський плай

Плаївці побували на справжньому Ворохтянському плаї і дізналися, звідки пішла назва нашої організації.

Родинна вечірка "Кольорові миті"

17 грудня відбулася вже друга щорічна родинна вечірка, яка мала назву «Кольорові миті». Свято зібрало разом представників скаутської організації «Плай», їх родини та просто друзів.

Проект "Добрі справи. Тим, хто нас захищає"Гра об’єднує батьків!

10 грудня відбувся довгоочікуваний квест для батьків скаутів «Гра об’єднує батьків», який організували скаут-ровери скаутської організації «Плай». 

День народження ДМО "Відрада"

 3 грудня 2011 року Дитячо-молодіжна організація «Відрада» відсвяткувала свій 21й день народження. Скаутська організація «Плай» радо прийняла запрошення прийти на святкування і привітати своїх друзів скаутів з днем народження!

Навчаємося. Розвиваємося. Вдосконалюємося!

Цієї осені для двох дорослих скаутів Скаутської організації «Плай», молодших інструкторів Павленко Олени та Вуколової Анни, випала чудова нагода потрапити на міжнародні тренінги, які проводилися завдяки Євразійському Скаутському бюро.

Скаути в музеї метро!

14 листопада скаутська організація «Плай» відвідала музей метрополітену, саме тут можна дізнатися про сьогодення та минуле нашого метро. 

Київська служба порятунку КМДА

5 листопада члени Скаутської організації «Плай» вдруге відвідали Київську службу порятунку КМДА. 

Хто такий Вовк?Від скаута-новака до скаут-майстра!

«Від скаута-новака до скаут-майстра» - саме під такою назвою пройшов розвиваючий виїзд 22-24 жовтня для членів скаутської організації «Плай». 

Від волонтера до координатора. Співпраця України і Польщі.Проект "Добрі справи. Книга - джерело знань"

29 вересня святкується Всеукраїнський день бібліотек. В цей день проходить цикл заходів по’язаних з цим святом. Дитяча скаутська організація «Плай» не лишилася осторонь в цей важливий день. 

Свято молоді "ЮНЬ КИЄВА ЗАПРОШУЄ"

У Всенародний день батька 17 вересня 2011 року з 11.00 до 17.00 на території Центрального парку культури та відпочинку („Маріїнський” парк) відбулося  традиційне свято київської молоді «Юнь Києва запрошує!» під гаслом „Місто моєї Мрії”.

Як ми 13-ий День народження святкували!!!День національного прапору УкраїниСО "ПЛАЙ" та Всесвітнє Скаутське ДжемборіЛітній наметовий табір "Пригодницьке літо" - 2011!"Поклик степу 2011"

Патруль "Єдинороги" став учасником Джамборі "Поклик степу"

Спортивно-благодійна акція "Пробіг під каштанами 2011"21-22 травня 2011 року відбувся перший збір-похід "РОДОВІД" Скаутської організації "ПЛАЙ"Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft