Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Нашi друзiНаціональна Організація Скаутів України

 «Національна організація скаутів України» («НОСУ») зареєстрована 26 вересня 2007 року. НОСУ заснована найпотужнішими всеукраїнськими дитячими скаутськими організаціями «СІЧ», «ПЛАСТ», «СПОК» та «АСУ».

Мета організації – сприяти розвитку дітей та молоді як особистостей і відповідальних громадянин України, якомога повнішому відкриттю їх фізичного, емоційного, розумового, соціального, духовного потенціалів, а також сприяння розвитку скаутського руху на території України та захист спільних інтересів членів Організації.

14-18 липня 2008 року у Республіці Корея відбулася 38-а світова скаутська конференція, де «Національну Організацію Скаутів України» («НОСУ») було офіційно визнано повноправним членом Всесвітньої Організації Скаутського Руху (ВОСР).

http://ukrscout.org

 

Київський міський осередок «Національної організації скаутів України» (КМО «НОСУ») є місцевим осередком молодої, але вже визнаної міжнародною спільнотою скаутів, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України».

Будучи одним із перших та найчисельніших осередків КМО "НОСУ” об’єднує скаутів різних скаутських організацій Києва, в тому числі і СО «Плай», задля розвитку та координації скаутського руху в столиці.

http://scout.kiev.ua/  

 Київська гімназія 287

Була відкрита як загальноосвітня школа в 1989 р. З 1991 року стала спеціалізованою - з поглибленим вивченням англійської мови. У вересні 2007 року вона отримала статус гімназії. Директор гімназії Почечуєва Ірина Петрівна.

Сьогодні Київська гімназія 287 - це великий дім, у якому переплелися наука і мистецтво, відпочинок і спорт. Гімназія багата цікавими традиціями, науковими знахідками, талановитими учнями і висококваліфікованими вчителями.

Скаутська організація «Плай» почала свою діяльність саме у школі 287, було це у 1998 році. Наша співпраця продовжується і до цього моменту.

http://s287.kiev.ua  Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва було створено 1991 року як державний навчальний заклад для обдарованої учнівської молоді. Діяльність ліцею в цілому направлена на задоволення індивідуальних потреб кожного учня. Прагне, щоб кожен ліцеїст знайшов своє місце у навчально-виховному процесі Ліцею. Директор ліцею Киричков Юрій Васильович.

Співпраця СО «Плай» з Ліцеєм розпочалася у 2003 році і продовжується до цього моменту.

http://www.pl.kpi.ua/  

 Дитячо-молодіжна організація "Відрада" об′єднує дітей, підлітків та молодь Солом′янського району, і має за мету сприяти розвитку молодих людей, як особистостей для досягнення ними високого інтелектуального, громадського та духовного потенціалу. Початком діяльності громадської організації ДМО "Відрада" можна вважати 26 листопада 1991 року, коли зібралась ініціативна група молоді з бажанням проводити свій вільний час із користю для себе та інших. 22 травня 1998 року ДМО "Відрада" офіційно зареєструвалась у Державних органах і набула статусу юридичної особи.

http://vidrada.org/  

 


 

 

Благодійна організація «Київський міський благодійний фонд «Фудбенк» («КМБФ «Фудбенк») - це неприбуткова суспільно корисна непідприємницька організація, основною статутною метою якої є об′єднання зусиль різноманітних організацій, юридичних та фізичних осіб для здійснення благодійних заходів спрямованих на покращення продовольчого забезпечення соціально незахищених верств населення та боротьбу з голодом. 

 

 

 

Плавбаза "Нептун" - большая плавучая гостиница на воде, предоставляющая вам возможность провести активный отдых вместе со своими родными, близкими и друзьями. К вашим услугам будет предоставлена возможность наловить рыбы или пойти на охоту. Ведь всем хорошо известно, что активный отдых позволяет оздоровить организм человека, получить от него массу незабываемых впечатлений и море удовольствия. Отдых под Киевом, проведенный на плавбазе "Нептун", запомнится вам надолго.

http://www.baza-neptun.com.ua/

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft