Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Скаутинг

   Привіт! Як ти вважаєш, твоє життя цікаве? Як часто в ньому з′являються нові веселі друзі? Чи відчуваєш ти, що у світі ще безліч невідомих, але таких захоплюючих речей? Безліч подій, які досі з тобою не відбувалися, та відчуттів, яких ти ще не знаєш? Яких?

   Наприклад, коли ти власноруч створюєш невелику країну мрій, будуючи табір і встановлюючи свій намет. Відчуття дружнього плеча у нелегкі моменти скаутських випробувань, коли долаєш мотузкову переправу через річку, коли навчаєш скаута-новачка розпалювати вогнище у дощову погоду.

   Тремтіння рук і стукіт серця перед урочистою скаутською посвятою рано-вранці на вершині Плаївської гори. Чи пізно в ночі під наглядом білого маяку та шум моря. А ще водні та пішохідні походи, різноманітні ігри та квести, нові знання, які не знайдеш у книжках та Інтернеті.

   Скаут-майстри передадуть їх тобі з власного досвіду. А скаути та ровери покажуть тобі чарівний світ Скаутингу, розкажуть, чому, прийшовши одного разу, залишилися з нами назавжди. Ти побуваєш у різних куточках України та світу, познайомишся з представниками інших скаутських організацій.

Скаутьска організація «Плай» відкриє тобі шлях на вершину власного життя! 

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft