Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Урочиста обiцянка

Дізнайтеся, які слова промовляє кожен, хто вирішує стати скаутом.

 

  

«Обіцяю зробити все від мене залежне,

щоб з честю виконати свій обов′язок

перед Богом і моєю країною,

скрізь і повсякчас допомагати іншим

та жити за Скаутським Законом.»


Скаут ВМГО «Національна Організація Скаутів України» проголошує Скаутську Обіцянку, записану в Статуті організації. Вона є адаптованим перекладом з Конституції Всесвітньої Організації Скаутського Руху.

 

Рішення про складання Скаутської Обіцянки приймає не дорослий лідер, не патрульний лідер і тим паче не патруль. Таке рішення може прийняти виключно та особа, яка прагне повноцінно приєднатись до Скаутського Руху.

Завданням дорослого лідера є пояснити особі-претенденту важливість даного кроку та зміст самої Обіцянки. Особа-претендент складає Скаутську Обіцянку не дорослому лідеру чи своєму патрулю, а виключно собі. Тим не менше, потрібно пам’ятати, що протягом всього Скаутського життя Скаут працює в команді однодумців - в патрулі, відтак присутність членів патруля, їх підтримка та допомога в процесі підготовки до складання Скаутської Обіцянки є чи не найважливішим фактором.

СКАУТСЬКА ПОСВЯТА


Патруль чи гурт самостійно повинен визначитися, як саме буде проходити Скаутська посвята у них. У світі не існує певних норм чи правил, окрім одного – ця подія повинна відбуватися у присутності членів Скаутського формування (патруля чи гурта). Хтось обирає для себе час світанку, хтось – заходу сонця, для інших – це ранкове шикування, а хтось бажає додати романтизму та проводить Скаутську посвяту вночі при світлі вогнища чи свічок.

Але є декілька рекомендації, які обов’язково необхідно враховувати під час підготовки та проведення Скаутської посвяти. Важливо пам’ятати наступне:

  • Скаутська посвята повинна бути такою, щоб вона запам’яталася кожному і назавжди;
  • Не потрібно змушувати особу-претендента чекати занадто довго, відтак потрібно мати можливість проводити Посвяту декілька разів на рік;
  • Скаутська посвята повинна проходити у колі друзів (патруля/гурта).

 

Скаутська посвята – найголовніша подія у житті кожного Скаута. Це урочиста подія, яка відбувається раз у житті лише для тих, хто виявив бажання стати на шлях Скаутингу?.

Кожен Скаут даючи собі першу Скаутську Обіцянку, яку він обов’язково проголошує під час урочистої посвяти в колі друзів свого Скаутського формування, обіцяє дотримуватись та жити за Скаутськими Принципами та Скаутським Законом.

Головне не забувайте, Скаутська Обіцянка – це урочиста мить у житті людини! Мить, коли він чи вона отримує свою першу Скаутську хустку. Мить, про яку обов’язково дізнаються батьки, друзі та можливо Скаути наступних поколінь.


Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft