Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Iсторiя Плаю

Дізнайся, як, ким і за яких цікавих умов створилася СО «Плай»

   Травень 1998 року – Зубарєва Наталія стала учасником збору-походу «Козацькими шляхами». Познайомилася з діяльністю Спілки дитячих та юнацьких організацій міста Києва «СПОК».

   Влітку 1998 року Зубарєва Наталія,  Лук’яненко Олена працюють в об’єднанні літніх наметових таборів «Витоки» у таборі  «Печера рисі». Зубарєва (Ємець) Олександра виїжджає як дитина на першу і другу зміни. Вже на другу зміну виїхали декілька представників першого патрулю нашої, ще не створеної, організації.

   Після літнього оздоровлення було прийнято рішення про створення скаутської організації «Плай». Першим патрулем стали діти, які навчалися у 287 школі Святошинського району. Першим патрульним лідером була Зубарєва Олександра.

   Зубарєвій Наталії активно допомагали створювати «Плай» Бєлова Ірина та Едель (Сапіга) Світлана і вже 7 вересня 1998 року на раді Спілки («СПОК») Наталія Зубарєва та Олена Лук’яненко доповідали про мету створення нашої організації. Рада на чолі з Кузьменком Олександром ухвалили рішення про створення організації «Плай» та прийняття її до лав Спілки. Саме цей день і став датою народження нашої організації.

   А звідки ж пішла назва «Плай»? Відпочиваючи у Карпатах, Наталія почула вислів «підніматися плаєм». Їй пояснили, що плай це стежка, яка веде на вершину гори. Тому, коли створювалася організація, її вирішили назвати «Плай». Адже кожен, хто приходить до «Плаю», навчається, розвивається і цим самим піднімається на вершину власного життя і своїх досягнень.

   Кожна скаутська організація має свою символіку. Наша емблема – плай, що веде на вершину гори. Кольори організації: смарагдовий, який символізує розмаїття барв природи, гармонію та вимогливість, фіолетовий – колір всесвітнього Скаутингу, жовтий – оптимізм та рух у перед. Всі ці кольори об’єднані у нашому Плаївському галстуку.

   Але Плаївський галстук не завжди був таким, як зараз. Перші Плаївські галстуки були жовто-фіолетовими (трикутник поділений навпіл).  Прапор нашої організації і досі залишається таким, як був -  фіолетово-жовтим, поділений по діагоналі.

   У травні 1999 року організація «Плай» вперше виїхала на збір-похід «Козацькими шляхами». Під час збору-походу відбулася скаутська посвята, було присвоєно перші звання: Майстер організації – Наталія Зубарєва, Асистент майстра організації – Олена Лук’яненко, Патрульний лідер – Олександра Зубарєва.

   Влітку 1999 року «Плай» відпочивав і у ОЛНТ «Витоки». І так було щороку.

   У 2000 році до нас приєдналися нові патрулі. Це були учні 5-го класу. Таким чином ми почали виховувати вже нове покоління  скаутів. Було присвоєно звання Майстер організації Галині Новіковій, Сеньйор патрульних лідерів - Олександрі Зубарєвій.

   У 2001 році скаутська організація «Плай» організовує свій перший наметовий табір під назвою «Печера рисі». Табір був розташований на березі річки Південний Буг на Вінниччині, Немировського району. Роки роботи табору -  2001-2003 рр., 2006-2007 рр.

   У 2001 році Майстром організації стає Олександра Зубарєва.

   У 2002 році «Плай» організував і провів табір «Трембіта» у Карпатах.

   З 2003 року Скаутська організація «Плай» починає співпрацю з Політехнічним ліцеєм. Ліцеїсти беруть активну участь у всіх заходах «Плаю».

   У травні 2005 року звання Майстра організації присвоюється Наталії Яківні Зубарєвій, яка активно займається керівництвом «Плаю». У 2007 році Майстром організації стала Олена Тимошенко.

   У 2008 році було організовано наметовий табір «Пригодницьке літо», який знаходився у Кагарлицькому районі, с.Стави.

    У 2010 році НТ «Пригодницьке літо» було проведено у АР «Крим», с.Міжводне.

   11 червня 2010 року скаутську організацію «Плай» було офіційно зареєстровано як громадську організацію.

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft