Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Наметове містечко "Пригодницьке літо"

Місце розташування табору: Чернігівська область, Козелецький район, с. Соколівка. Табір розташований на території бази «Соколівський бір».

Особливості табору. Табір знаходиться на території бази «Соколівський бір» у сосновому лісі, поряд знаходиться старе русло річки Десна, яке не є швидким.

Форма проживання у чотирьохмісних двошарових наметах із зручним тамбуром для зберігання взуття та необхідних речей. Всі намети знаходяться на дерев’яних піддонах.

Вікові категорії учасників у таборі від 8 до 18 років.

Харчування у таборі чотирьохразове (вечірній чай з печивом/булкою)

Гігієнічні умови. На території табору працюють цілодобово чотири літні душові кабіни. Гарячий душ діти відвідують один раз на 2-3 дні на території бази «Соколівський бір». Обладнані місця для прання.

На територію дитячого табору підведена вода.

Інфраструктура табору. У таборі є стаціонарна сцена, перед якою розташовано глядацький зал, є місце для загального вогнища, спортивний майданчик для командних ігор, місце зі столами для малого тенісу, ігротека (закрите приміщення для проведення заходів у дощову погоду).

Наявність електромережі у таборі є цілодобовим. Це надає можливість проводити різноманітні заходи, майстер-класи. Заряджати мобільні телефони та фотоапарати. В ночі територія табору освітлена.

 

Тривалість зміни 14 днів.

 

НАША КОМАНДА

ПРОГРАМА ТАБОРУ

Програма табору на 2016 рік.

За 14 днів ми спробуємо розкрити таємниці оточуючого нас лісу, познайомитися з таємничими мешканцями, випробуємо сили води, землі та дізнаємося чи стане хтось із учасником Володарем всіх таємниць.

На зміні буде цікаво всім дітям від 8 до 17 років. В день ми розкриємо Таємниці води, вогню, а ввечері та вночі спробуємо розкрити Таємниці ночі. І лише один з нас розкриє Таємницю світанку. 

Хочеш дізнатися більше? Телефонуй аба приходь в гості!!!

Також, наприкінці кожної зміни обирається найактивніша дитина, яка отримує БЕЗКОШТОВНУ путівку на наступну зміну.

 

У програмі табору передбачені майстер-класи. Навчання скаутським спеціальностям (медик, костровий, журналіст, лінгвіст, риболов, декоратор тощо.) Туристські змагання, скаутські випробування. Різноманітні квести (денні та вечірні), танцювальні та пісенні конкурси. Спортивні змагання та Олімпіада. Туристські пішохідні екскурсії. Вечори біля вогнища.

 

 

 

 

 

Детально про наші табори http://www.scoutplai.org/index.php?p=projects&id=4

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft