Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

"RangerScout Summer"

В цьому році ми відпочинимо у новому місці та поринимо у вир Рейнджерських пригод!

Зміна «RengerSoutSummer» стане найцікавішою зміною другого сезону «Rangers camp»! Тому що її учасниками стануть Рейнджери та Скаути. Члени Скаутського Об’єднання «Плай» Національної Організації Скаутів України.

Кожного дня учасники зміни будуть поринати у нові пригоди та випробування, а у співпраці зі Скаутами дізнаються як подолати будь-які труднощі і бути готовими до різних ситуацій!

Фішкою нашого табору є незмінний стаціонарний скайпарк на 8 етапів, троллей через озером, скеледром з трьома етапи складності, а також стрільба з луку та навчання веслуванню на байдарках. І найголовніше, що подобається всім – це власний БАССЕЙН!!!

Учасники четвертої зміни дізнаються як діяти під час екстремальних ситуацій, пройдуть навчання з водного туризму та випробують себе на туристських катамаранах.

Засвоять правила надання першої долікарської допомоги та багато корисного для життя.

А також різноманітні майстер-класи: випалювання по дереву; плетіння браслетів з паракорду; розпис хною, старіння паперу та виготовлення сургучевих печаток.

Традицією нашого табору є обрання Головного Рейнджера ввечері. Це людина, яка проявила себе найкраще під час випробувань впродовж дня. Це людина, на яку може покластися команда! Головний рейнджер піднімає та опускає прапор табору. Головний рейнджер отримує знак, який носить на рейнджерській хустці.

А також на всіх чекає гра з економічною тематикою та нічна гра, барбекю та пісні біля вогнища. Море позитивних емоцій, нових вражень та найкращих друзів!

За додатковою інформацією телефонуйте 098-904-79-33 Олександра Ємець.

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft