Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Очима дiтей

Стежина, що веде угору


XXI століття – століття матеріальності та, так званої, сучасності, яка полягає у шкідливих звичках та тому, що нам нав’язує модна індустрія. Зараз зникають такі поняття, як вихованість, людяність, доброта, щедрість; духовні та морально-етичні цінності стають архаїзмами, заміненими звичайними матеріальними цінностями. Замислитися над цією проблемою змушує людство, яке стало на стежку саморуйнування. Та є й інший шлях, інша стежина, яка, навпаки, веде догори, на якій людина зростає, сильнішає, розумнішає та живе так, як повинна справжня Людина. Ця стежина – плай, скаутська організація «ПЛАЙ».

Але що ж таке Скаутинг взагалі? Сам по собі, він являє фізичний, розумовий, духовний та соціальний розвиток і ставить собі за мету сформувати індивідуальну, всебічно розвинену та повноцінну особистість. Скаутський рух спрямований саме на формування в людях тих загублених людством духовних цінностей та характеру, спонукання до здорового способу життя та необхідне всім і кожному навчання. СО «ПЛАЙ» вдало справляється з поставленими метою та завданнями Скаутингу, оскільки налічує 7 блоків спеціальностей: творчий, спортивний, туристичний, технічний, лінгвістичний, водний та блок життєдіяльності, які включають у себе 35 спеціальностей і незалежно від того, які захоплення у людини та чи є вони в неї взагалі, вона зможе знайти своє покликання саме завдяки «ПЛАЮ», який сприйме її такою, яка вона є, підтримає у будь-якій ситуації і завжди буде поряд.

Історія ж нашої організації почалася ще у 1998 році і за час її існування безліч дітей та підлітків змогли знайти себе, розкрити свої здібності саме завдяки «ПЛАЮ». Навіть нейтрально відносячись до такої справи, як туризм загалом, потрапивши до нашої скаутської організації, неможливо не змінити свою думку, бо все, що не робить людина, перш за все, залежить від відносин з оточуючими людьми, а з усіх людей лише скаути можуть бути настільки близькими та відданими у своїх відносинах. Уявіть: зіркове нічне небо, грайливе загадкове вогнище, навколо якого зібралися найрідніші вам люди - ваші справжні друзі, які здатні зробити для вас усе, бо ви – одна велика сім’я і, наспівуючи пісні під гітару, притуляючись один до одного, можна відчути ту прив’язаність до людей, з якими ти проводиш свій вільний час, для яких не шкодуєш жодної проведеної з ними хвилини, подих та серце яких тобі доводиться відчувати…Це і є справжній неоціненний скарб, який даний не кожному, та який можна знайти у Скаутингу – дружба.

«Я люблю нашу організацію за те, що ми беремо участь у різноманітних цікавих заходах, проводимо весело наш вільний час і всі скаути настільки дружні, що хочеться бути з ними кожної хвилини! У СО «ПЛАЙ» багато чудових людей, з якими не засумуєш. Займаючись Скаутингом, ми самоудосконалюємось, стаємо добрішими, чеснішими, мудрішими та вірнішими. Ми стаємо кращими. Саме тому я почала цим захоплюватися!» (Люц Надія, член СО «ПЛАЙ», 13 років)

Наш життєвий шлях ми обираємо самі і нам пощастило, бо ми зустріли «ПЛАЙ» -  другу сім’ю, справжніх друзів, дорогу самовдосконалення та правильного дорослішання. Ми стали на нашу стежину, що веде угору.

 

Корогод Богдана, патруль «Саламандри»

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft