Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Очима дiтей

«Inspire Japan 2012» - погляд у майбутнє


     Що дає вам скаутинг? Новий досвід, знання, друзів, враження, гарно проведений час… Насправді, він дає дещо більше – він розширює горизонти твоєї свідомості, світогляду, розуму. Скаутинг дає нові унікальні можливості. Одна з них – це Джемборі – міжнародний збір скаутів. Кожні чотири роки ми маємо можливість відвідати іншу країну, познайомитися з новими людьми, завести інтернаціональні знайомства і при цьому отримати силу-силенну незабутніх вражень! У 2015 році Джемборі проводитиметься в Японії - країні висхідного сонця. Щоб долучити до цього заходу якомога більше скаутів з усього світу та більше розказати про історію своєї країни з 10 до 20 вересня був проведений захід «Inspire Japan 2012», до якого було долучено 10 країн з кожного куточку світу і до списку якого ввійшла й Україна. Мені випала честь, та ця нова унікальна можливість, про яку я згадувала раніше, представляти нашу країну на цьому міжнародному з’їзді.

     Перебуваючи в Японії, я зрозуміла, що інші світи дійсно існують і один з них – це Японія. Світ, в який хочеться повертатися знову і знову. Неймовірно привітні люди, завжди чисті вулиці, постійно прогресуючі інформаційні технології, до неможливості цікава культура та повага до неї японців – лише декілька слів, які можуть описати цю країну. Найперше, що ми помітили прибувши до Японії – це те, що люди там готові допомогти вам у будь-яку секунду, навіть не розуміючи, про що ви взагалі кажете. Окрім цього ми помітили їхню неймовірну любов та повагу до своєї країни та традицій. Майже кожен японець вміє або танцювати народні танці, або грати на національних інструментах чи у народних постановах у театрі, або, принаймні, просто знає свою історію та культуру. Нам, українцям, не завадило б перейняти такі їх особливості.
А що ж можна-таки сказати про їх культуру? Для цього не вистачить і 100 сторінок. Чайні церемонії, кімоно, самураї, дзюдо, театр - кабукі, музика, суші – все це тільки одна десята усього розмаїття їхньої культурологічної сторони. Коли я мала можливість вдягнути кімоно, я почувала себе справжньою японською панною: неймовірно кольорові тканини, незвичний крій та шикарна краса одягу. А що вже казати про дзюдо? Нам вдалося отримати урок в одного з найкращих дзюдоїстів усього світу. Я зрозуміла, що дзюдо – це не просто бойове мистецтво, це мистецтво мислити, мистецтво гармонії.
     В один з днів ми змогли випробувати свої сили на каное! Урок від професійних майстрів спорту і неймовірно жвава річка, яку треба було побороти для того, щоб самому управляти своєю байдаркою, залишили просто невимовні враження! Також ми були біля океану і каталися на катері. Це неймовірні відчуття: солоний запах води, прекрасні краєвиди і яскраве сонце. На той час, коли ми були на воді, ми забули абсолютно про всі проблеми, в головах була тільки океанська блакить.
     Звісно, не можна не згадати про їхню техніку, адже під час програми ми також познайомилися з розробками роботів учнів технологічної школи. 16-річні винахідники продемонстрували роботів для гри у регбі, прилад для збору бляшанок та для практики гри у бадмінтон. Побачивши ці винаходи і врахувавши те, що їх авторам по 16 років, нас перестало мучити питання, чому Японія досягла такого процесу у техніці.
А скільки нових та цікавих знайомств ми завели! Тепер я точно знаю, що принаймні у 10 країнах світу на мене чекатимуть мої нові друзі. Уявіть тільки скільки інтернаціональних друзів матимете ви після Джемборі? Думаю, що після такого заходу  вже через декілька років вам доведеться оформлювати новий закордонний паспорт.
Тож, приїхавши до Києва я поставила собі одну важливу мету – поїхати на Джемборі у 2015 році. Цю подію я точно не пропущу, і кажу кожному скауту: ви маєте відвідати Японію! Ця країна, як Львів: один раз побачив – і відразу закохався.

                                                                   Корогод Богдана, патруль «Саламандри»<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft