Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Очима дiтей

«Чи є альтернатива....??»


- Синку, піди пограйся на вулиці з друзями, - сказала мама.

- Мам, та ну її ту вулицю, мені ще героя потрібно до 59 рівня прокачати!

   На жаль, на сьогоднішній день дійсно спостерігається тенденція, що діти віддають перевагу комп’ютеру та комп’ютерним іграм, аніж активному дозвіллю. Вони закриваються у своїх кімнатах і переносяться у свій уявний світ, туди, де вони можуть начебто все... Хтось скаже: «Нехай краще так, ніж бути наркоманом або бандитом!». Може й краще, а може й ні.

   Дуже часто батьки просто не бачать іншої альтернативи комп’ютеру. Гуртки та секції майже всі платні, або не завжди є можливість влаштувати туди дитину.

   Насправді, альтернатива є! Це - Скаутинг! Але і тут є свої проблеми...

   Що таке Скаутинг, знає не дуже велика кількість людей. Дехто краєм вуха чув, що це звичайні туристи, інші вважають, що це волонтери, а деякі навіть думають, що це «відновлені» піонери. Інтернет-енциклопедія «Вікіпедія» дає таке визначення скаутингу: «Скаутинг або Скаутський рух — міжнародний неполітичний молодіжний рух, який своєю метою ставить підтримку молоді в її фізичному, розумовому і духовному розвитку, таким чином, щоб вона могла відігравати важливу роль у суспільстві.

   Майже в кожній країні світу існує скаутський рух. Лише в шести країнах світу немає скаутських організацій — Андоррі, Китаю, Кубі, Лаосі, М’янмі та Північній Кореї. В Україні діє багато скаутських організацій, найбільшою з них є «Пласт», який має 100-літню історію».

   Насправді, щоб дізнатись, що ж Скаутинг являє собою, мало прочитати це визначення, потрібно опинитись в середині цієї течії, відчути її. Скаутинг - це одночасно і туризм, і допомога тим, хто її потребує, і всебічний розвиток особистості.

   Займаючись Скаутингом, дитина теж опиняється в іншому світі, але, на відміну від комп’ютерних ігор, тут все реально! Один з пунктів скаутського методу проголошує: «Навчання через справу». Сам процес навчання та особистого росту в Скаутингу не менш захопливий і яскравий, ніж результат, якого скаут досягає по закіннченню певного етапу розвитку. В Скаутингу кожна дитина, кожна людина може знайти себе, свої захоплення, інтереси. Скаутинг об’єднує людей різних уподобань, національностей, рас, релігійних конфесій.

   Скаутинг - це стиль життя! Опинившись одного разу в цьому світі, ви наврядчи зможете його залишити!

Сиваченко Дмитро, патруль «Пума»<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft