Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Очима дiтей

Пригодницьке літо-2010


   Мабуть, кожен хоче, щоб літній відпочинок супроводжували захоплюючі пригоди. Тоді і до навчання повертаєшся зовсім з іншим настроєм. Таку можливість нам надали Олександра Вікторівна (начальник табору), Наталя Вікторівна та Ірина Владиславівна (її заступники) та наші улюблені фізрук, плаврук, керівники груп.
   Табір під назвою «Пригодницьке літо» проводився вже вдруге. Вперше він був у 2008 роців Кагарлицькому р-ні Київської області, а в цьому році наші намети стояли в Чорноморському р-на АР Крим (с. Міжводне).
   Отже, по приїзду провелася гра «Знайди свій дім». Гра полягала в тому, щоб кожен знайшов шматочок карти ідентичний своєму. А ввечері кожен з трьох утворених загонів мав оригінально представити себе і свою назву. Так з’явилися «Позитивні чайки», «Морські мавпочки» і «Мандри». Неможливо докладно описати всі наступні дні, тому що кожен з них був настільки насиченим, що просто бракне слів. У нас були: День Індіани, МореПлай, КВК, НЛО, Скруджманія, День самоврядування, конкурс «Я люблю Україну», ігри «Таємний друг» та «Таємниці семи кімнат» та інші. Навіть Олімпійські ігри провели з встановленням рекордів та урочистим нагородженням медалями і цінними подарунками. Щодня проходили якісь змагання чи конкурси і на вечірньому зборі оголошували переможців і видавали тотеми. Тотеми - це невеличкі нагороди. Були такі тотеми: за чистоту, за дисципліну, за поведінку на морі і на зарядці і за креативність. Також був найголовніший тотем - корабель. Його видавали, якщо загін був дуже активним і виконував все те, за що видавали тотеми.
   Звісно, не можна не розповісти про екскурсії. У нас було чотири екскурсії. Перша - до Тарханкуту, друга - на розкопки селища Панського (ми пройшли по 8 км туди і назад, найзахоплюючим буле те, що ми переходили море вбрід), третя екскурсія була до Севастополя, а четверта - до печер Криму. Всі екскурсії була дуже цікавими і пізнавальними.
   Впродовж зміни скаути і ті, хто збиралися ними стати, мали змогу здавати на різні спеціальності і звання природи. Це було дуже цікаво, бо кожен відкривав для себе щось нове.
   Неймовірною була посвята в скаути. Ми йшли по невідомому нам шляху, тримаючись за одну мотузку. Сама посвята проходила на березі моря. Під шум нічного моря кожен, хто вирішив стати скаутом, проголосив скаутську обіцянку і отримав галстук «Плаю». Потім видавалися нові звання і ступені росту. А насамкінець пролунав гучний салют!
   Я дуже рада, що поїхала в цей табір, бо там я підвищила свій скаутський рівень, отримала нагоду познайомитися з багатьма цікавими людьми і, головне, просто добре відпочила! А спогади про відблиски вечірнього вогнища та пісні під гітару і досі такі ж яскраві!

Ковальова Дарина, патруль «Барси».<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft