Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Очима дiтей

Подорож до Крут


   Тридцятого січня 2011 року з Києва вирушив автобус до містечка Крути для вшанування пам’яті загиблих під час революційних подій 1918 року студентів. Майже століття тому там загинули молоді патріоти України в нерівній боротьбі за незалежність.

   День видався дуже холодним і, можливо тому, поїхало лише двадцять п’ять скаутів, п’ятеро з яких були плаєвцями.

   У Крутах є музей, який знаходиться у залізничних вагонах, що зберіглися ще з часів трагічної події. У музеї представлено багато фотографій і документів, декілька рушниць і кулеметів, обмундирування студентів-героїв. Одразу після відвідування музею відбулась урочиста лінійка та покладання квітів до монумента.

   Відігрівшись теплим чаєм в автобусі, ми залишились на заплаовану гру. Грою виявилася «стінка на стінку». Спочатку нас навчили, як правильно в неї грати. Всіх присутніх розділили на дві команди і ми зіграли три гри. Я думаю, всім, як і мені, дуже сподобалась гра. Під час гри наш захват був неймовірним! Гра дала змогу відчути всіх членів команди, відчути, як всі між собою пов’язані, гра нас згуртувала. І холод вже не відчувався після цієї гри.

   Час промайнув дуже швидко і, попрощавшись зі скаутами «Пласту», що були там за організаторів, ми вирушили назад до Києва, повні нових вражень та емоцій.

Репік Сергій, патруль «Пума»<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft