Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

21-22 травня 2011 року відбувся перший збір-похід "РОДОВІД" Скаутської організації "ПЛАЙ"


     Насичений яскравими подіями травень приготував для членів скаутської організації «Плай» та їх родин ще один незабутній захід. 21-22 травня відбувся І дводенний збір-похід «Родовід», який вже зараз обіцяє стати традиційним. Цьогоріч у зборі-поході «Родовід» взяли участь 49 учасників, батьки, діти, дідусі, та 11 організаторів заходу. Неперевершана природа, цікаві скаутські випробування, смачна каша та безліч інших приємних речей залишили по собі дуже теплі спогади. А згадати, дійсно, є що!

   

 Як тільки родини прибули на місце збору, на них чекало перше скаутське випробування – переправа до острову на човнах. Більшість дітей вперше спробували власноруч грести веслами, а їх батьки радо їм допомагали у цьому. Впоравшись з цим завданням, на усіх чекав смачний обід, який дав наснаги, щоб весело і дружньо скласти рапорти на лінійці-відкритті І збору-походу «Родовід». Попрацювавши в командах на тренінгових заняттях на згуртованість, учасники вирушили на велику гру «У пошуках пригод».


     Ось тут і почалися справжнісінькі скаутські пригоди-випробування! Перша станція, яка чекала на скаутські родини, мала назву «Висота». Учасники мали пройти по паралельно натягнутим мотузкам на висоті близько 8 метрів і спуститися, на так званому, «ліфті» в довжину близько 70 метрів. Звісно, у кожного була страховка, та й організатори підтримували та слідкували за безпекою кожного. З екстремальним завданням впоралися усі, отримавши масу задоволення і адреналіну.

   

 Далі була станція «Підлаз». Незважаючи на складність завдання: проповзти по землі під маскуючою сіткою, не зачепивши, прив’язані до неї, дзвіночки, рахуючи їх кількість у цей же час, і з цим завданням знову впоралися усі!


І так ще 8 станцій, де учасники мали змогу не лише проявити свою фізичну витривалість, а й продемонструвати свої інтелектуальні здібності, винахідливість, творчість та інші якості.

     Після гри ті, хто бажали, відкрили купальний сезон. Після такого насиченого дня на всіх чекав затишний вечірній вогник з піснями під гітару. А яскравим завершенням дня стала скаутська посвята. В затишному родинному колі скаутську обіцянку проголосило 5 чоловік і наша скаутська сім’я стала ще більшою!

     22 травня, в неділю, учасники «Родоводу» презентували свої родинні герби та усі разом виготовили креативне родинне дерево з фотокарток та коротких розповідей про себе. Після цього організатори провели майстер-класи з виготовлення браслетів, сережок, зажимів, малювання на склі. Кожен мав змогу навчитись чомусь новому.

     Вручення дипломів і нагород завершило І сімейний збір-похід «Родовід». За ці два дні усі між собою здружилися, активно та весело провели час, тому ми впевнені, що незабаром відбудеться ІІ «Родовід», який збере ще більше скаутських родин і приготує нові незабутні пригоди!     << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft