Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Літній наметовий табір "Пригодницьке літо" - 2011!


Зовсім скоро літо завершиться, але вже зараз ми можемо впевнено сказати, що для «Плаю» літо не пройшло даремно! Адже цьогоріч «Плай» провів 2 незабутні зміни літнього наметового оздоровчого табору «Пригодницьке літо».

     І зміна мала назву «Новий герой» і мала на меті розкрити потенціал кожної дитини, відкрити в кожному відповідальну та цілеспрямовану людину, відкрити в кожному героя. Для дітей організовувалися різноманітні випробування та ігри, була проведена олімпіада, нічна гра, економічна гра тощо. Вдень окрім спеціальностей проводилися різноманітні майстер-класи: діти навчалися основам симафорної азбуки, ораторському мистецтву, малюванню по склу та іншим. Навіть в таборі, в якому більшість складали хлопці, був проведений конкурс для дівчат «Міс Плай», переможницею якого стала Недільська Валерія. Крім цього, найсміливіші спробували себе в складанні звань природи «Пантера» та «Беркут». Кожного дня діти знаходили в собі різні таланти, відкривали себе по-новому. І в кінці зміни був визначений «новий герой», який отримав путівку на ІІ зміну «Пригодницького літа». Ним став Малецький Дмитро.

     ІІ зміна мала зовсім іншу тематику і називалася «Камера! Мотор! Знято!». Зміна була присвячена кінематографу у всіх його проявах і мала на меті розкрити творчі здібності дітей, довести, що в кожному живе актор.  Для цього проводилися майстер-класи з акторського мистецтва, ораторського мистецтва, діти мали можливість навчитися різним стилям танців тощо. Кожен день обігравався в дусі якогось фільму. Одного дня це міг бути вестерн або індійська мелодрама, а іншого - фільм про Джеймса Бонда або Панду Кунг-Фу. Окрім постановок різних сценок та придумування нових образів, діти і дорослі не забували і про українські традиції.

Святкування Івана Купала не залишило нікого байдужим, діти з радістю плели вінки, співали українські пісні та затишно проводили час біля вогнища. А вже іншого дня, наприклад, всі переносилися у захоплюючий світ бондіани, де кожен хлопець міг стати справжнім агентом 007. Досвідчені скаути не втомлювалися наповнювати відпочинок дітей незвичними активностями, щоб зробити відпочинок кожної дитини незабутнім. Наприкінці зміни був визначений найкращий актор зміни, який безкоштовно поїде відпочивати у «Пригодницьке літо» вже у 2012 році.

 

Цю нагороду заслужено отримав Репік Сергій.

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft