Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

СО "ПЛАЙ" та Всесвітнє Скаутське Джемборі


Цього літа з 27 липня по 8 серпня в житті скаутів всього світу відбулася надзвичайно важлива подія, яка трапляється раз на чотири роки – 22 Всесвітнє Скаутське Джемборі під назвою “Simply Scouting”. Джемборі відбувалося на півдні Швеції поблизу міста Крістіанстада і зібрало 40 000 чоловік з усіх куточків світу! Делегація України була представлена 19 учасниками, 3 керівниками та 5 IST (International Service Team). І хоча наша делегація не була чисельною, та, можу впевнено сказати, що Україну ми представили гідно!

 Все Джемборі було поділено на 4 підтабори: Весна, Літо, Осінь, Зима. Україна знаходилася у підтаборі «Зима». Але незважаючи на холодну назву, настрій у всіх був сонячний та гарний. Ніякий дощ чи вітер не міг завадити плаєвцям та іншим учасникам весело та активно проводити свій час. Протягом Джемборі ми взяли участь у активітетах People, Dream, Earth, GDV, Quest та навчилися багатьом новим речам. Дізнались, як очищати воду, як підтримувати своє здоров’я, дізнались, як скаути-волонтери можуть допомогти людям під час стихійних лих тощо. А під час квесту скаути пройшли справжню смугу випробувань та проявили свої фізичні здібності. Крім цього відбувся день культур, коли кожна країна робила якусь презентацію та пригощала усіх національними стравами.

Українці здивували усіх власноруч зготованими варениками, українськими піснями та народними іграми.


А ще ми їздили до місцевих таборів у Швеції. Частину делегації, яку склали плаєвці та пластуни, радо приймали дівчата-гайди з Данії.  За короткий час всі здружились між собою і стали справжніми друзями. Граючи у волейбол, катаючись на байдарках, готуючи їжу на вогнищі, ми дізналися про життя та традиції гайдів, що досі було нам невідомо.

В той час, коли ми не були зайняті на активітетах, ми не сиділи в наметах, а активно та цікаво проводили вільний час. Яких тільки розваг не було на Джемборі! Кожен міг знайти щось для себе. Каток, басейн, атракціони, цирк, батути, спортивні та інтелектуальні змагання! Це лише невелика частина того, в чому можна було себе спробувати. Організатори Джемборі доклали великі зусилля для того, щоб зробити перебування учасників цікавим та насиченим.

Але, мабуть, найголовніше, що ми отримали від Джемборі, це можливість поспілкуватися та подружитися з людьми з різних країн світу. Приємно, що Скаутинг об’єднує людей і стирає кордони. Завдяки Скаутингу ми маємо друзів у Португалії, Польщі, Нідерландах, Ірландії, Сполучених Штатах Америки, Італії, Японії, Словаччини та багатьох інших країнах та континентах.

              Замало слів, щоб описати все, що відбувалося з нами, описати масштаби Джемборі! Той заряд енергії, який ми отримали, залишиться з нами надовго. А нові друзі з різних країн, яких ми зустріли у Швеції, сподіваємося, залишаться на усе життя! << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft