Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Як ми 13-ий День народження святкували!!!


     7 вересня 2011 року Скаутській організації «Плай» виповнилося 13 років. В цей день всі члени організації в місті Києві прийшли на свої робочі місця та до навчальних закладів у скаутській формі або скаутських галстуках (хустках). Дана акція проводилася з метою популяризації скаутського руху, адже Скаутинг - це всебічний розвиток особистості, а цього так бракує сучасній молоді.

     10-11 вересня відбулося святкування 13-ої річниці Скаутської організації «Плай» на риболовно-спортивній базі «Вишеньки». На святі були присутні Андрій Чесноков (член Євразійського скаутського комітету, перший заступник голови ВМГО НОСУ, голова КМО НОСУ), Юлія Ніколайчук (відповідальний секретар НОСУ) представники скаутських організацій  СО "Екстрім" та МО "Скаути Києва", багато наших друзів, батьків наших скаутів і, звісно, самих Плаївців.

  

  10 вересня з 16.00 скаути СО «Плай», їх батьки, наші друзі та гості прибували на свято, а о 17.00 розпочався святковий концерт під відкритим небом. Ведучі, Анна Вуколова, молодший інструктор СО «Плай», та Дарина Ковальова, патрульний лідер, переможниця конкурсу «Кращий скаут року-2010» Київського міського осередку НОСУ, запрошували до себе на сцену осіб, для яких Скаутинг та скаутська організація «Плай» стали частиною життя. Під час концерту свої творчі номери показали скаути СО «Плай».

     На святі було вручено не одну відзнаку за вагомий внесок у розвиток та популяризацію Скаутингу в Україні та діяльність організації «Плай».  «Знак Дружби» отримали не члени організації, а друзі, які підтримують «Плай».  Бронзовий, срібний та золотий «Плай» отримали особи, які від 3-х до 13-ти років є активними членами організації. І ще одна нагорода «Едельвейс», якою були відзначені за прагнення до саморозвитку та розвитку організації особи, які є активними членами діяльності СО «Плай». Вони неодноразово виступали організаторами заходів СО «Плай» та Київського міського осередку, ведуть постійну роботу зі скаутами, передають власний досвід впродовж 3-10 років.  

     Привітати Скаутську організацію «Плай» приїхали друзі-артисти: гурт «Гапочка», хіп-хоп виконавці Бесс та Хельга, співачка Ейна, ансамбль «Соколята».

     А ввечері, коли настала ніч, всі члени Скаутської організації «Плай» відправилися на таємничу скаутську посвяту, під час якої було проголошено Урочисту скаутську Обіцянку і до лав «Плаю»  долучилися 16-ть нових скаутів. А вже досвідчені скаути отримали нові Звання в організації.

     Наступного дня,  11 вересня, всіх плаївців, їх батьків та всіх гостей чекала розважальна ігрова зона. Кожен знайшов заняття до душі: стрільба з луку чи арбалету, боротьба у костюмах сумо, гра у волейбол гігантським м’ячем, перевірка командного дух у лабіринті тощо.

     «Це наш 13-ий день народження, ми провели його так, як мріяли, у колі нашої Плаївської родини, до нас завітали наші найкращі друзі. Я впевнена, що наше свято вдалося, ми відпочили, багато хто з нас отримали нагороди, а це означає, що і діти і дорослі піднялися ще вище у своїх вміннях. Мета Скаутингу і нашої організації – це всебічний розвиток особистості і ми прагнемо, щоб кожен, хто приходить у «Плай», а Плай – це стежка, що веде на вершину гори, піднявся до вершини власного життя!» - слова Голови Ради Скаутської організації «Плай» Олександри Ємець<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft