Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Свято молоді "ЮНЬ КИЄВА ЗАПРОШУЄ"


У Всенародний день батька 17 вересня 2011 року з 11.00 до 17.00 
на території Центрального парку культури та відпочинку („Маріїнський” парк) відбу
лося  
традиційне свято київської молоді «Юнь Києва запрошує!» під гаслом „Місто моєї Мрії”.

      Вже 17 рік поспіль восени „Маріїнський” парк” перетворюється на майданчик інтерактивних ігор та конкурсів для всієї родини,  вир веселощів та дитячого сміху, на  справжнє „місто” здійснення мрій та бажань. Саме тому в цьому році традиційна загальноміська культурологічна акція «Юнь Києва запрошує!» проходила під гаслом „Місто моєї Мрії”.

      Метою акції є пропаганда здорового способу життя та популяризація положень Конвенції ООН про права дитини, популяризація волонтерського та скаутського руху серед дітей та молоді, залучення дітей та молоді до соціально-корисної діяльності на користь рідного міста та країни.

     Потрапивши до „Міста моєї Мрії” кожен знайшов для себе щось нове, цікаве та корисне: на Проспекті Незалежності відбувся Ярмарок соціальних проектів дитячих та молодіжних громадських організацій м. Києва, який проводила Скаутська організація «Плай». Кожен, хто взяв участь у Ярмарку, мав змогу створити свій проект та зайнятися його реалізацією у майбутньому.

      А на вулиці Надійних друзів відбулася презентація діяльності Центрів соціальних служб та „Велика соціальна гра”; на Майдані Майбутнього було проведено Дитячу Муніципальну асамблею – обговорення стратегії розвитку м. Києва та конкурс малюнків на асфальті „Майбутнє Києва очима дітей”.

      Прямо у серці міста киян та гостей столиці працювали майданчики народної творчості, які присвячено відзначенню 20-ти річчю Незалежності України, розвиваючі ігри для різних категорій дітей на „Євро вулиці” та „Вулиці щасливих батьків”. На „Алеї літніх спогадів”  скаути СО «Плай» проводили анкетування для батьків та дітей, з’ясовували думку про літні наметові табори. Згадували як пройшов Літній наметовий табір «Пригодницьке літо» в цьому році.

      Всі, хто взяв участь у святі отримати солодкі подарунки, призи  та дипломи.

   



<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft