Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Проект "Добрі справи. Книга - джерело знань"


      29 вересня святкується Всеукраїнський день бібліотек. В цей день проходить цикл заходів по’язаних з цим святом. Дитяча скаутська організація «Плай» не лишилася осторонь в цей важливий день. В рамках проекту «Добрі с прави», який вже є традиційним для СО «Плай», скаути побували в міській спеціалізованій бібліотеці «Молода гвардія». 

     Ця бібліотека існує з 1922 року, пережила буремні часи війни, окупації  та все ж встояла і виховала  не одне покоління читачів. Плаєвці спорядившись клеєм, папером, скотчем та ножицями також зробили свій вагомий внесок і відремонтували книжки, які зіпсовані  часом та, нажаль, неохайним поводженням. За дві години було відремонтовано біля 150 книжок. Цей захід було впроваджено для популяризації бібліотек, читання книжок і взагалі здобуття знань. Також скаути, на згадку про себе, подарували бібліотеці книжки, які вже прочитали.

        І хочеться вірити, що в час великих інформаційних технологій бібліотека все одно знайде свого читача і буде користуватися попитом, адже досі людство не винайшло досконалішого способу і більш доступного соціального інституту зберігання інформації, ніж бібліотека.

      Ми ж в свою чергу давайте будемо робити більше добрих справ і не лише для бібліотеки. Добра справа – це вчинок, який приносить користь. Коли ми робимо добрі справи, то думаємо, як вони комусь допоможуть. За добру справу може бути лише одна винагорода – слово «дякую», яке не просто слово, а натхнення, поштовх до здійснення нових добрих справ. << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft