Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Хто такий Вовк?


    На це питання, мабуть, кожен поквапиться відповісти: «Вовк – це хижий ссавець, якого було б трохи страшно зустріти на свому шляху».  І частково це буде правдою. Але справжній скаут знає, що «Вовк» - це звання природи, отримати яке потребує чимало зусиль. До здачі звання допускаються скаути від 14 років, які спершу мають пройти 30 км з повним екіпіруванням, а потім скласти теоретичний залік на знання інформації про вовків (тих, що хижі ссавці, як ми вже знаємо).

   Одже 27 жовтня в 30-кілометрову подорож вирушили 14 сміливців. На щастя, погода сприяла тому, що похід дався більшості легко. Яскраве сонце, різнобарв’я кольорів осіннього лісу відволікали від втоми і спонукали бадьоро рухатися далі. Життєрадісний інструктор Володимир Ляшко протягом маршруту ділився цікавою інформацією і робив кожний привал цікавим і пізнавальним. Тепер кожен знає, що позначають цифри на стовбах у лісі, як правильно користуватися компасом і картою, або як виготовити ноші з підручних засобів.

 

   Та все ж таки це не так легко, навіть у сонячну погоду, йти з повним рюкзаком на плечах. І нікуди правди діти, всі трохи стомилися на середині шляху. Але смачна каша та гарячий чай на обід, власноруч зготованими на вогнищі, додали сил і натхнення всім учасникам походу. І до Києва усі повернулися трохи втомленими, але й водночас щасливими та гордими за себе та своїх товарищів.

І, мабуть, ті хто пройшли це випробовування, знають тепер напевне, що Вовк – це не просто тварина і не просто звання природи. Вовк – це набагато більше. Це випробовування не лише своїх фізичних здібностей, а й свого духу. Це вміння допомагати іншим, тим, кому важче. Це вміння бути усміхненним, навіть коли дуже втомився. Пройшовши 30 км, ти дивишся на себе зовсім по-іншому. Бо за 30 км можна розкрити в собі ті якості, про які ти навіть не здогадувався!

 

 

 

 

 

 

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft