Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Київська служба порятунку КМДА


     5 листопада члени Скаутської організації «Плай» вдруге відвідали Київську службу порятунку КМДА.  Даний захід став можливий завдяки Інструктору Скаутської організації «Плай» Дмитру Сапізі, який є командиром взводу , його команді та керівництву служби порятунку.

     Плаївцям провели пізнавальну екскурсію, яка значно розширила уявлення дітей та дорослих про те, як насправді оперативно та професійно допомогти людині у надзвичайній ситуації. По-перше, нам показали місце, до якого потрапляють  виклики про допомогу.  Далі ми мали змогу подивитися експозицію, на якій виставлені знешкоджені саперною групою бойові бомби, стара зброя.

            Скаути побували у кімнаті, де зберігається вся необхідна техніка і костюми, в яких рятівники виїзджають на допомогу. Ознайомилися зі спорядженням рятувальної машини, дізналися про їх призначення та спробували попрацювати з деякою технікою. 

            Діти мали змогу вдягнути маску, балон з киснем та спробувати скласти ноші в цій екіпіровці. Сказали, що це не легко і треба думати не про важку екіпіровку, а про людину, яку треба врятувати.

            Скаутська організація «Плай» висловлює щиру подяку за сприяння у всебічному розвитку молодого підростаючого покоління та за проведення екскурсії.  

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft