Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Навчаємося. Розвиваємося. Вдосконалюємося!


      Світ Скаутингу безмежний і незважаючи на те, скільки років ти живеш у цьому світі, тобі завжди є чому навчатися і дивуватися. Саме тому, так само, як і маленькі скаути, так і досвідені скаути не втрачають нагоди відвідувати розвиваючі семінари та тренінги. Ось і цієї осені для двох дорослих скаутів Скаутської організації «Плай», молодших інструкторів Павленко Олени та Вуколової Анни, випала чудова нагода потрапити на міжнародні тренінги, які проводилися завдяки Євразійському Скаутському бюро. Відбувалися вони у  Скаутському центрі «Краснокам’янка», Ялта-Гурзуф.

     Перший з них, регіональний навчальний курс “Exelscout 2011 - RELOAD” (Ексельскаут 2011 – Перезагрузка), проходив з 11 по 16 жовтня. Другий, регіональний тренінг для тренерів НСО Євразії «Учись и Учи!» (“Learn and Teach!”), проходив з 2 по 6 листопада. Обидва тренінги об’єднали учаників країн Євразійського регіону (Україна, Росія, Білорусь, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Казахстан, Молдова, Таджикістан). Заняття були організовані на найвищому рівні, проводили їх висококваліфіковані та досвідчені тренери.

     Тренінг «Ексельскаут» зібрав 24 ровера з 8 країн, які за короткий час не лише подружилися один з одним, а й значно підвищили свій професійний рівень, обмінялися досвідом міжнародних та міжкультурних програм, дізналися про особливості ефективної проектної діяльності. Тренери не лише змусили по-новому розглянути діяльність за Скаутським методом, а й познайомили учасників з такими поняттями як фандрайзинг, фази проекту, інфографіка тощо.  Одже тренінг став поштовхом для саморозвитку та розвитку своїх Національних організацій, мотивацією для продуктивної діяльності.

     Головними темами тренінгу «Учись и Учи!» були організація та планування роботи школи-лідерів, робота за Скаутськиим методом та якою має бути сучасна молодіжна програма НСО. У тренінгу взяли участь 25 скаут-лідерів. Зважаючи на тему тренінгу основна робота учасників проходила у трьох групах за такими напрямками:

•    «Інструментальне наповнення молодіжної програми НСО»

•    «Особистісні характеристики тренера, основні технології роботи тренера»

•    «Принципи та механізми залучення дорослих до Скаутського Руху»

     Кожна з груп мала перед собою не лише чітко поставлену задачу, яка відповідала темі роботи групи, а й цілий ряд додаткових питаннь, на які було дуже важливо знайти відповіді. Робота груп була активною та плідною. Кожен учасник повинен був не лише ефективно попрацювати в групі, щоб отримати бажаний результат, а й не менш важливим було зрозуміти, як отримані знання застосовувати у практичній та методичній діяльності саме у своїх НСО.

    Цілі та завдання, що були поставлені на початку обох тренінгів, були успішно досягненні, а отриманні знання є безцінними для кожного скаута. Сподіваємося, що подібні заходи відбуватимуться частіше і збиратимуть ще більше активної та цілеспрямованої молоді!<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft