Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

День народження ДМО "Відрада"


    3 грудня 2011 року Дитячо-молодіжна організація «Відрада» відсвяткувала свій 21й день народження. Скаутська організація «Плай» радо прийняла запрошення прийти на святкування і привітати своїх друзів скаутів з днем народження!

    Програма святкування булла веселою та насиченою. Скаути «Відради» підготували для усіх багато сюрпризів. Спочатку відбулася гра «Фартовка», яка змусила не лише дітей, а й дорослих з азартом бігати по станціях та випробовувати удачу. Далі усі були запрошені до актової зали школи № 67 на урочистий концерт. Зі сцени лунали щирі привітання від гостей свята і дарувалися подарунки. Традиційно були визначені переможці у номінаціях, започаткованих ДМО «Відрада»: Мудрість, Сила, Творчість, Google, Друг, Надія, Гордість організації. Ну і звичайно не обійшлося без креативних та веселих номерів, які показували як наймолодші патрулі, так і досвідчені і дорослі інструктори організації. Наприкінець гостей свята порадували жартівливою прем’єрою фільму, створеного «Відрадою».

    Програма дня народження продемонструвала, що незважаючи на свій дорослий вік, ДМО «Відрада» залишається веселою, креативною та позитивною організацією, яка готова дарувати свою енергію усім, кому не байдужий світ Скаутингу!

    Сподіваємося, що цей нестримний запал  і натхнення ніколи не покинуть скаутів «Відради» і з кожним роком організація буде рости, розвиватися і досягати нових вершин! << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft