Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Гра об’єднує батьків!


     10 грудня відбувся довгоочікуваний квест для батьків скаутів «Гра об’єднує батьків!», який організували скаут-ровери скаутської організації «Плай». Учасники об’єдналися у 3 команди: «Каштанчики», «Чотири плюс один» та «Батьківська рада». Не зважаючи на погодні умови, батьки та просто друзі, які долучилися до гри, з азартом поринули у змагання. Гра дійсно об’єднала батьків у бажанні весело та незвично провести час! На кожній зі станцій учасники мали не лише виконати якесь із завдань і зіграти у гру, а й творчо підійти до фото- або відеозавдання. Скаути, які стояли на станціях, були вражені тим, як креативно і весело батьки виконували усі завдання! Позитивно налаштовані учасники створювали оригінальні сімейні фото, відповідали на питання вікторини, на новий лад співали гімн України, уявляли себе балеринами та робили ще безліч божевільних речей задля того, щоб знайти наступну станцію на маршруті. Вже потім, ділячись враженнями про квест, батьки зізналися, що гра дійсно змусила їх поринути у дитинство.

    Важливо відзначити не лише учасників, а й тих, хто допомагав у проведенні гри. Скаутів, які стояли на станціях у негоду і зустрічали батьків. Це дало їм змогу не лише поглянути на своїх батьків зі сторони, а й виступити у ролі організаторів гри.

     Але є люди без яких цей квест не відбувся би. Це наші скаут-ровери, ті, хто придумали увесь маршрут та завдання до квесту. Це був їх перший самостійний захід, на підготовку до якого було витрачено досить багато часу і сил. Але воно було того варте! Тепер є лише одне бажання. Бажання, щоб захід став традиційним, щоб щоразу ще більше батьків долучалося до нього. І як сказав один із батьків: «Діти, беріть приклад  зі своїх батьків!». Дійсно, нам усім варто брати приклад з наших активних та веселих батьків, які підтримують наші ініціативи та ідеї, проводять з нами час та не забувають, що в кожному з нас живе дитина.

    І як-то кажуть, люди перестають грати в ігри не тому, що дорослішають, а дорослішають тому, що перестають грати в ігри!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft