Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Проект "Добрі справи. Тим, хто нас захищає"


     6 грудня наша країна відзначає свято -  «День збройних сил України». Що року в цей день ДСО «Плай»  в рамках проекту «Добрі справи» проводить захід «Тим, хто нас захищає», а саме відвідує військові частини України.

     І 2011 рік не був виключенням, скаути побували в гостях у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна та зустрілися з солдатами строкової служби військової частини, що знаходиться на території ліцею.

     Спочатку скаутів  ознайомили з територією ліцею, показали казарму, де сплять ліцеїсти, навчальні класи та навіть танцювальну залу, де готуються до балів. Потім була екскурсія до музею Київського військового ліцею імені Івана Богуна, де було розказано про історію та  заснування.

    Скаутам також було чим здивувати солдатів. Вони приготували розважальну програму з конкурсами та привітаннями, в якій змогли взяти участь всі присутні. Було дуже весело  і час збіг не помітно, в залі царила тепла домашня атмосфера. Як відомо, що в гості з пустими руками не ходять, юні скаути подарували військовим листівки, зроблені власноруч та багато солодощів.

      Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, бажаємо міцного здоровя, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним! Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках. Зі святом Вас!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft