Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Родинна вечірка "Кольорові миті"


     17 грудня відбулася вже друга щорічна родинна вечірка, яка мала назву «Кольорові миті». Свято зібрало разом представників скаутської організації «Плай», їх родини та просто друзів. Традиційно вечірка мала обов’язковий дрес-код. Минулого року, коли вечірка проходила у плаївському будинку, обов’язковими були кольорові шкарпетки. Цьогоріч «фішкою» стали кольорові светри. Для мам да дорослих дівчат обов’язковим був фіолетовий верх, для татусів та дорослих хлопців – зелений, а діти були  вдягнені в жовті кофтинки. Незмінним був лише святковий настрій у кожного з учасників свята!

     Вечірка подарувала усім безліч приємних та яскравих сюрпризів та найпозитивніших вражень. Дорослі і діти із задоволенням об′єднувалися у команди, грали у енергійні ігри, змагалися у конкурсах, виконували усі  завдання ведучих, якіми б несподіваними вони б не були.

    Окрім цього, був показаний веселий фотозвіт про квест для батьків скаутів «Гра об′єднує батьків», який підсумував результати програми для роверів «16/21». Репік Сергій, Канафоцька Марта, Тітова Олеся, Мішина Олександра отримали свідоцтва та нашивки, які підтведили те, що вони успішно пройшли навчання за згаданою програмою.

     Після невиличкої імпровізації, виконаної Іллєнко Олексієм, Мальованим Володимиром та Репіком Сергієм, наші хлопці отримали звання природи «Вовк» за те, що проявили мужність та стійкість духу і пройшли восени 30 км походу.

     Звичайно, крім наших дітей скаутська організація «Плай» вже вдруге відзначила подяками наших батьків.

    Ну а найочікуванішою подією стало нагородження учасників конкурсу «Скаут року 2011». Номінантами та переможцями стали ті скаути, які протягом року проявили себе як відповідальні, надійні, цілеспрямовані особистості. Вони навчалися, розвивалися, ділилися своїми знаннями з іншими. Отже, номінантами в категорії «Скаут» (11-15 років) стали Недільська Валерія, Прощаков Данило, Роботько Ярослав. Перемогу отримав Прощаков Данило. В категорії «Ровер» (16-21 рік) номінувалися Лесько Катерина, Репік Сергій та Рибальченко Олександр. Переможницей стала Лесько Катерина. Ми ще раз вітаємо номінантів та переможців конкусу і бажаємо, щоб вони і надалі розвивалися і досягали нових вершин у своїй скаутській діяльності!

    Приємним завершенням свята стало вручення всім родинам плаєвських календарів на 2012 рік, а також перегляд фільму «Україна, хто ти?», режисером якого виступили Анна Вуколова, а оператором – Попова Альона. Героями стрічки стали наші скаути, які висловили свою думку і відповіли на питання, поставлене у назві фільму.

    Ось так ми підбили підсумки року, зустрілися у затишному колі плаївської родини і друзів, пограли в ігри, посміялися, поділилися враженнями від заходів, які відбулися протягом 2011 року.

    Та на порозі нас вже чекає 2012 рік, сповнений яскравими подіями та заходами, досягненнями та перемогами, новими зустрічами та знайомствами. Ми вітаємо усіх з прийдешніми святами та бажаємо злагоди, щастя, миру та здоровя!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft