Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Ворохтянський плай


     Ось і завершився 2011 рік, рік активної плаївської діяльності, рік нових зустрічей і досягнень! Але скаутський рік не міг закінчитися просто так. Завершальним заходом 2011 року стала неймовірна поїздка до Карпат, а саме селища Ворохта!

     23 грудня 27 плаївців вирушили підкорювати величні карпатські гори. Цьогоріч зима не схожа сама на себе, снігу майже немає, але це тільки спонукає справжніх скаутів шукати альтернативи і робити свій відпочинок незвичним і веселим. За час, проведенний у Карпатах, чого ми тільки не робили!

     Ще не встиг «Плай» розпакувати речі, як жага пригод і розваг дала про себе знати. І ми вирушили на гору, біля якої ми жили. Піднявшись, усі одразу забули про легку втому і розпочали справжні снігові змагання. Ігри в сніжки, ліплення сніговиків на час, забави та сміх, все це лише підігріло наш азарт. Тому спускатися з гори ми вирішили не перевіреною стежкою, а майже навмання, довіряючи свої скаутській інтуїції. Звісно, нам це вдалось!

     Ну а щовечора на нас чекали цікаві ігри та конкурси у затишній базі «Авангард», яка радо приймала скаутів СО «Плай». Діти і дорослі із задоволенням грали у нові або улюбленні знайомі ігри, виконували завдання конкурсів, грали у «карпатську» вікторину та ще багато чого іншого. Особоливим став вечір подарунків. Кожен скаут заздалегідь привіз із собою невеличкий подарунок з Києва. У вечір подарунків кожен не лише отримав подарунок, а й зробив подарунок тому, чиє ім′я витяг з чарівної шапки. Це неймовірне відчуття, коли ти не лише отримуєш подарунок, а й сам робиш комусь приємно, змушуєш радіти і посміхатися!

     Впевнена, що назавжди запам’ятається усім і чудова екскурсія. Невимовна краса замерзлого водоспада, милі тварини вольєрного господарства, підступні Скелі Довбуша, привітна Яремча… 

     Не віриться, що майже за тиждень ми встигли стільки всього побачити і зробити! Але наша карпатська історія не була б повною, якби ми не згадали про особливий день 27 грудня. По-перше, в цей день народилася чудова дівчина, прекрасна та сильна особистість, відповідальний та надійний скаут Аня Пшенична! Плаївці з радістю привітали її з днем народження і зробили все можливе, щоб цей день назавжди закарбувався у пам’яті кожного. Після святкового сніданку ми усі дружньо вирушили у похід до гір. Які ж все-таки прекрасні карпатські вершини! Знову і знову ми милувалися ними! Вже тільки цей шлях міг би зробити цей день видатним. Але найбільші сюрпризи почалися на самій горі. Спочатку наші чоловіки-скаути здивували усіх власноруч приготованими на вогнищі грибною юшкою та шашликами! Не можливо передати це відчуття, коли ти, споглядаючи краєвиди Карпат, гору Говерлу, насолоджуєшся таким чудовим обідом! Але навіть це ще не все. Далі почалися справжні дива, дива, які ми робили самі. Кожен з нас перед Новим Роком вдома традиційно наряджає ялинку. Але цього року ми були далеко від дому, та це не завадило нам створити новорічний настрій. На перетині трьох плаїв, гірських стежок, ми знайшли ялинку, яку разом прикрасили іграшками, що привезли з дому. Спільними зусиллями в гущі лісу з’явилася справжня новорічна красуня, наша плаївська ялинка! Ось так «Плай» перетворив один день на особливий казковий день.

     Непомітно промайнули наші карпатські канікули. Було сумно повертатися до міста. Але в пам’яті кожного з нас залишаться наші карпатські пригоди: походи в гори, катання на санчатах та підйомнику, снігові змагання, затишні вечори в колі справжніх друзів та багато-багато чого іншого!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft