Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Велика скаутська гра в СОУСі


     28 січня Скаутська організація «Плай» завітала на запрошення скаутської організації «СОУС» до університету «Україна», в якому проходив день відкритих дверей. Студенти радо зустріли плаївців і приготували цікаву і веселу програму. Спочатку на усіх запрошених чекала жвава гра. Плаївці об’єдналися у 2 патрулі – «Пінгвіни» та «Рожеві поні» - і вирушили на станції. Завдання були жартівливі і виконувати їх було цікаво. Плаївцям запропонували відчути себе справжніми студентами: придумати, де ховати шпаргалки, з’їсти бутерброд з гірчицею, скласти іспит, подумати, які страви можна приготувати з чотирьох інгредієнтів тощо.  «Плай» впорався з усіма завданнями і отримав заслужені дипломи та солодкі подарунки. Патруль «Рожеві поні» отримав ІІІ місце, а «Пінгвіни» стали переможцями гри.

     Після цього плаївцям провели ексурсію по університету «Україна», познайомили зі спеціальностями, яких навчають там, та з новітніми технологіями, які використовуються у навчанні. Усі отримали змогу зануритися у справжнє студентське життя! Окрім цього, нас запросили до сучасного комп’ютерного класу, де нам розсказали про інформаційні технології, про їх використання у сучасному світі та багато їншої корисної інформації. Приємною цікавинкою стала інтерактивна гра, переможцем якої стала Ізотова Валерія.

    Впевнені, що скаути організацій «Плай» та «СОУС» і надалі будуть підтримувати дружні відносини, зустрічатися на різноманітних заходах та весело проводитимуть час разом!<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft