Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Наш День Святого Валентина. Проект "Добрі справи. Щастя в тобі"


     Щороку 14 лютого у День Святого Валентина людей у всьому світі охоплює лихоманка кохання. Закохані пари поспішають придбати подарунки один одному, чоловіки вистоюють черги за квітами, поки що самотні люди сподіваються саме в цей день зустріти свою другу половинку. В цей день особливо хочеться казати та чути щирі зізнання і компліменти. Кожен жадає відчути себе частинкою цього яскравого зимового свята.

     Скаутська організація «Плай» і Київський Благодійний фонд «Фудбенк» не лишились осторонь Дня Святого Валентина і вирішили подарувати це свято тим, хто нажаль не може відчути наповну це свято. Скаути-плаївці в цей день відвідали Дитячу клінічну лікарню № 7, де зустрілися з дітками різного віку, що перебувають там на лікуванні. «Фудбенк» надав солодкі подарунки для дітей, а скаути провели майстер-клас з виготовлення «валентинок». Разом з дітками та їх батьками скаути вирізали, клеїли, підписували свої креативні «валентинки», кожен мав змогу написати щось від душі і подарувати свою «валентинку» близьким та рідним людям. А головне, в цей день діти і дорослі змогли подарувати свою любов і вдячність один одному, що є неоціненною радістю. Мабуть, ми усі вкотре відчули, що справжнє кохання і щастя – це можливість бути комусь корисним, робити якусь гарну справу разом з кимось, бачити посмішки та чути сміх дітей. І це чудово, коли ти можеш подарувати своє кохання не лише одній конкретній людині, а багатьом людям.

     Впевнені, що і надалі «Плай» та «Фудбенк» продовжуватимуть дарувати позитивні емоції та робити маленькі щоденні свята для тих, хто цього потребує!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft