Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Радіо "Промінь". Право на слово


       15 лютого Скаутська організація «Плай», а саме Ємець Олександра, Ліщенко Юлія, Вуколова Анна та Павленко Олена були запрошені на прямий ефір на радіостанцію «Промінь». Вони стали гостями передачі «Право на слово», яка виходить з 2002 року на радіо «Промінь». Це авторський проект Володимира Різуна, директора Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, професора, доктора філологічних наук. З Володимиром Різуном та Інною Белінською, ведучою програми, скаути-плаївці познайомились під час фестивалю лаконічного кіно «Україно, хто ти?», де представляли своє відео. Тема Скаутингу вцілому, 100-річчя українського Скаутингу та діяльність Скаутської організації «Плай» видалася актуальною авторам програми, тож ми радо прийнили запрошення стати гостями передачі.

       Протягом годинного ефіру у невимушеному спілкуванні скаути відповіли на багато запитань радіоведучої та прийняли дзвінок від слухача радіо. Популярність скаутського руху, відмінність його від піонерського, заходи, присвячені 100-річчю українського Скаутингу, проект «Добрі справи», спеціальності, яким навчаються скаути, особливості скаутської форми, розвиваючі та прогресивні програми – це лише невелика частина розглянутих питань. Ясно та лаконічно скаути розповіли про ті можливості, які Скаутинг відкриває перед молодими людьми, як долучаються батьки скаутів до заходів, які соціальні-корисні акції проводить Скаутська організація «Плай». Наприкінці «Плай» розповів про свій літній наметовий табір «Пригодницьке літо» і запросив до нього слухачів радіо «Промінь».

     Сподіваємось, що завдяки відповідям на питання Інни Белінської тема Скаутингу стала більш зрозумілою та зацікавила слухачів передачі «Право на слово». 

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft