Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Святкування Дня народження КМО НОСУ!


      19 лютого Київський міський осередок Національної організації скаутів України відсвяткував свій третій день народження! Звичайно, Скаутська організація «Плай» не могла пропустити святкування і з радістю долучилася до заходу. Цьогоріч КМО НОСУ підійшли не зовсім традиційно до свого дня народження і вирішили святкувати його у боулінгу. Усі, хто завітав в цей день привітати КМО, були об′єднані у команди на дванадцяти доріжках. Протягом години усі змагалися за особисту першість. До фіналу вийшли найвправніші і найзавзятіші гравці в боулінг. Усі ж інші гучно підтримували своїх друзів-скаутів. Завдяки свої вмілості і підтримці друзів з поміж інших третє місце посів Шеремет Михайло, а друге – Павленко Артем. Вони були нагородженні подарунками та бурхливими оплесками!

     Після розважальної частини святкування почалася більш урочиста. По-перше, організації, що прибули на святкування, склали рапорти Голові КМО НОСУ Чеснокову Андрію. Прийнявши рапорти, Андрій Чесноков та усі присутні привітали Мішину Олександру з тим, що вона пройшла відбір у національній раді і вже в квітні поїде представляти Національну організацію скаутів України у Швейцарію на зустрічі роверів Європейського і Євразійського регіонів «Агора 2012».

     Традиційно на свій день народження КМО нагороджує найкращіх скаутів року, що минув. Ось і цього року двоє наших скаутів – Прощаков Данило та Лесько Катерина удостоїлися цього почесного звання! Також були вручені нові членські картки тим скаутам, які є дійсними членами КМО НОСУ.

     З великим задоволенням скаути Скаутської організації «Плай» ще раз привітали Київський міський осередок та подарували власноруч зроблений календар.

     Ось так, у веселій та дружній атмосфері промайнуло святкування третього дня народження КМО НОСУ. Впевнені, що Київський міський осередок і надалі процвітатиме і розвиватиметься!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft