Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Роверський БУМ або День Роздумів


     22 лютого день народження Лорда Бейден Пауелла. Людини, яка заснувала скаутський рух. Його практичні та теоретичні знання стали основою для багатьох педагогів, а також для його послідовників у Скаутингу. Скаутинг – це не просто виховання, Скаутинг – це не просто молодіжний рух, це набагато більше. Це те, що об’єднує мільйони людей у всьому світі. Незалежно від країни проживання, віросповідання, соціального статусу люди приєднувалися та приєднуються до скаутського руху. Ми є невід’ємною частиною Скаутингу. Тому що ми продовжуємо велику справу однієї, для багатьох звичайної, а для нас великої людини, Бі-Пі.

     22 лютого день народження Бейден Пауелла. Оскільки ми є його нащадками та продовжувачами його справи, ми прислухаємося до всього, що він говорив. Він закликав усіх скаутів, щоб після його смерті, в день його народження не влаштовували день жалоби, а збиралися на день роздумів. Подумати про свою скаутську діяльність, що ти зробив корисного як скаут, чого ще хочеш досягти у своїй скаутській діяльності. Саме для проведення такого дня роздумів ми і зібралися. Саме в цей день ровери та скаут-лідери зібралися для роздумів у Плаївському будинку.

      Звісно, ми не могли просто поспілкуватися, нам необхідні веселощі і розваги. Отож, розпочали ми з веселої гри, яка змусила нас бути уважними до місць і подій в нашому житті. Все просто, кожен учасник по черзі називав місце чи подію, яку відвідав. В цей час учасники, які не брали участь у заході, загинають палець на руці. Виграє той, у кого першого «набереться» 10-ть заходів. Перемогу виборов Олександр Рибальченко. У другому турі було складніше, учасники називали місце, в якому не були, а учасники зараховували собі бал, якщо брали участь у заході. Тут нас випередила Олена Попова.

     Асоціація, у кожного вона формується по-різному, а ми перевірили, як саме. Приємно, що слова команда, довіра, мрія, діти, дружба викликали у більшості схожі асоціації, а саме Плай, ми, друзі, команда, радість, підтримка. Ми вкотре зрозуміли, що ми близькі друзі, що ми одна Плаївська родина.

     Згадали ми і про перші скаутські та життєві труднощі, з якими зустрілися у своїй професійній діяльності. Варто зазначити, що все це стало досвідом, набутим на практиці, а це є однією із складових скаутського методу виховання.

    Ми дружньо згадали кумедні моменти нашого Плаївського життя, які сталися і під час збору-походу «Козацькими шляхами» і ЛНТ «Пригодницьке літо» тощо.

     Як кажуть: «Краще вчитися на помилках інших людей», тому ми розглянули різні життєві ситуації, які можуть виникнути у роботі керівника групи, поділилися досвідом, обговорили алгоритм дій в подібних ситуаціях. Нажаль, не можливо все обговорити за один день, тому ми спланували наші подальші зустрічі і підготовку роверів до роботи з дітьми.

      Так, зовсім непомітно промайнуло три години нашого спілкування. Час у колі друзів, у колі Плаївської родини. Ми вами пишаємося, наші ровери! Ще трохи часу і можна сміливо іти на пенсію))))))) Будьте напоготові!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft