Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Масляна по-скаутські!


26 лютого скаути та їх друзі відзначали свято Масляної. Вже вдруге всі зустрілися в Гідропарку на острові Долобецькому для того, щоб  провести зиму та зустріти довгоочікувану весну. Розваг в цей день було на будь-який смак!

 Скаутська організація «Плай» підготувала для усіх ігровий майданчик «У колі традицій». Коли учасники святкування підходили до майданчика, їх зустрічали плаївці в яскравих народних костюмах піснями, віршами, закликаннями весни та народними іграми. Далі з гарним настроєм команди вирушали на станції, де могли позмагатися у перетягуванні канату, випробувати пам′ять у грі «Меморі», перевірити свою спритність у грі «Лабіринт», проявити свою майстерність у виготовленні лялечок-мартинчиків, відчути командний дух у «Сонячних колах». По проходженню усіх етапів учасники отримували приємні подарунки від Скаутської організації «Плай».

Команди також побували на цікавих станціях, запропонованих іншими організаторами «Масляної-2012»: грі з орієнтування на місцевості, грі-вікторині, естафеті тощо, де також отримали заряд позитиву та енергії. Награвшись вдосталь, учасники  повертилися до намету Скаутської організації «Плай», щоб почастувати смачні млинці та погрітися гарячим чаєм.

 Традиційно після закінення забавок усі вирушили на центральну галявину, для того щоб спалити Чучеліну – символ зими, що йде. Перед цим усі охочі могли написати на папірцях те, від чого вони хочуть позбутися, і покласти в яскраве вбрання Чучеліни, щоб також їх спалити. Ну і звісно, на згадку про «Масляну-2012» усі команди отримали дипломи та подарунки від організаторів свята. 

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft