Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Зустріч скаутів "Час ПіК"


      17 березня відбувся довгоочікуваний захід – зустріч скаутів «Час ПіК», час патрулів і команд. Довгоочікуваний, тому що його проведенню передувала велика і сумлінна підготовка не лише організаторів заходу, а й усіх скаутів СО «Плай». В цей день усі патрулі скаутської організації «Плай» презентували себе, літописи своїх патрулів, а також завдання, які вони заздалегідь підготували.

     Розпочався «Час ПіК» із презентацій усіх чотирнадцяти патрулів. Усі проявили винахідливість і підійшли до презентацій креативно. Хтось робив підборку слайдів із фото, хтось спромігся зробити відео, а хтось особисто представляв членів свого патруля і знайомив їх з іншими. Такі чудові презентації дозволили усім поглянути на своїх друзів-плаївців по-іншому, дізнатися більше про їх захоплення та вподобання, їх скаутське життя.

     А далі почалася не менш захоплююча частина нашої зустрічі «Час ПіК» - розвиваючо-інтелектуальна гра. Кожен патруль ще місяць тому на Раді патрулів отримав завдання, яке й мав підготувати до «Часу Пік». Одні патрулі готували загадки та ребуси для інших патрулів, інші – практичні або візуальні завдання, комусь випала нагода підготувати відео запитання, а комусь – інтерактивну гру. Отже усі стали не лише учасниками заходу, а й його організаторами. Усі підготовані завдання були пов′язані зі спеціальностями скаутської організації «Плай», тож усі змогли не лише зіграти у веселі ігри, а й нагадати собі які ж є спеціальності, яких знань та вмінь вони потребують.

    Не менш цікаві завдання підготувала ведуча заходу Анна Вуколова – ігри  «Скаутська інтуіція», «Скільки?», «Розшифруй».

     Усі завдання в цей час оцінювало наше журі – Олександра Ємець, Наталія Зубарєва та Ігор Юрчук. Протягом усієї гри вони підраховували правильні відповіді команд, для того щоб наприкінці визначити переможців. Отже, у завзятій боротьбі ІІІ місце розділили між собою патрулі «Дельфін» та «Пума». ІІ місце отримав патруль «Панда». Переможцем гри став патруль «Сурікати».

    За такими розвагами час промайнув непомітно. Не встигли ми озирнутися, а надворі вже стемніло і ми мали прощатися. На гадку про такий чудовий захід усі учасники отримали солодкі подарунки, надані Благодійним фондом «Фудбенк».

    Безумовно, «Час Пік» стане традиційним заходом скаутської організації «Плай» і щораз буде збирати все більше і більше скаутів!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft