Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Щастя в кожному з нас!


      30 березня Скаутська організація «Плай» за підтримки Благодійного фонду «Фудбенк» провела доброчинний захід у рамках проекту «Щастя в тобі».

     Скаути-плаївці вирушили до Білої Церкви, щоб подарувати солодкі подарунки, а головне частинку свого серця діткам Державного дошкільного дитячого будинку № 1 «Волошка», Дитячого будинку «Материнка», Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, Білоцерківської спеціальної ЗОШ інтернату I-II ступенів. У «Волошці» та «Материнці» нам пощастило познайомитися з вихованцями цих дитячих будинків та провести з ними час.       Скаути та їх нові друзі пограли у різноманітні ігри та конкурси, поспілкувалися, а наприкінці зустрічі скаути передали дитячим будинкам смачні подарунки, надані «Фудбенком».

     Завдяки таким проектам, як «Щастя в тобі», кожен дорослий та дитина розуміє та вічуває, що в кожному з нас є те щастя та добра енергія, яку ми можемо дарувати один одному. Від цього наше життя стає більш насиченим та повним. Приділяючи свою увагу тим, хто цього потребує, кожен робить велику добру справу.

      Ми впевнені, що ми ще не раз зробимо добру справу,

і щораз до нас долучатиметься все більше і більше небайдужих людей!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft