Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Час нових відкриттів   8 квітня Скаутська організація «Плай» радо прийняла запрошення своїх друзів Дитячо-молодіжної організації «Відрада» взяти участь у  традиційному навчально-ігровому виїзді «Час нових відкриттів». Представники патрулів «Дельфін», «Барси», «Саламандри», «Пума», «Вовченята» та «Бурундуки» весело провели час, знайшли нових друзів, перевірили командний дух та взагалі добре розважилися. Своїми враженнями поділилася Корогод Богдана, патрульний лідер «Саламандр»:

«Постійна запара у школі або університеті іноді стає просто нестерпною. Саме в такі моменти на допомогу приходить … Скаутинг! На цей раз нас врятував навчально-тренувальний виїзд ДМО «Відради» «Час нових відкриттів». Для нас це стали не просто знання, а й шалені ігри, позитивні емоції та цікаві знайомства. Не кожного дня пройдеш на одних лижах вчотирьох по піску, спробуєш перелізти командою по мотузці без будь-якої допомоги (окрім, звісно, дружньої руки) або спробуєш уявити себе несамовитим вболівальником на стадіоні. 
Навіть в перервах між іграми нам не було сумно. Хоча як це можливо, якщо поряд були друзі-плаївці зі своїми щирими посмішками та цікавими історіями? 
Зараз, переглядаючи фотографії, знову хочеться зустрітися з усіма та кожним і ще раз поринути у вир шалених емоцій та «нових відкриттів»!

Ось так Скаутинг об’єднує друзів, дає можливість частіше бачитись, отримувати нові знання та навчики, а головне, робити це дуже весело! Ми впевнені, що «Відрада» і «Плай» будуть і надалі знайомити ближче своїх скаутів, проводити активно своє дозвілля і наша дружба стане ще міцнішою!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft