Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

100-річчя скаутської (пластової) присяги


21 квітня українські скаути в Києві долучилися до святкування 100-річчя першої скаутської (пластової) присяги. Саме 12 квітня 1912 р. пластову присягу склали близько 40 осіб, а тому цей день вважається офіційною датою заснування "Пласту". У містах України упродовж минуло тижня скаути по-різному відзначали цю річницю.

У Києві близько 300 скаутів, серед яких були і представники Скаутської організації «Плай», пройшли святковим маршем від Головного відділення Укрпошти на Майдані Незалежності до будівлі Київської міської державної адміністрації. Біля КМДА відбулася урочиста церемонія відкриття свята, під час якої з вітальними словами перед скаутами виступили екс-Предстоятель Української Греко-Католицької церкви, пластун-сеньйор куреня "Червона Калина" Любомир Гузар, Андрій Чесноков, перший заступник Голови Національної Ради НОСУ, Вовк Володимир Семенович, начальник  Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, які привітали скаутів з визначною датою.

Далі усі учасники свята об′єдналися у команди і взяли участь у квесті історичними місцями Києва, які пов′язані з розвитком Скаутингу в столиці України. Скаути відкрили для себе багато нового і, незважаючи на дощ, весело та пізнавально провели час, бігаючи від станції до станції, виконуючі справжні скаутські завдання.

Гра завершилася на Володимирській гірці, де відбулася лінійка-закриття свята та підбиття підсумків квесту. Усі команди отримали дипломи за участь у квесті та нашивки, які символізують 100-річчя скаутської (пластової) присяги, які тепер можуть з гордістю носити на своїй формі. Скаути-плаївці можуть пишатися тим, що стали частиною великої скаутської історії, долучилися до визначної дати і разом з іншими скаутами відкрили нове скаутське століття.

Ми впевнені, що наступні сто років Скаутинг процвітатиме в Україні і до скаутського руху долучатиметься ще більше дітей та молоді!<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft