Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Всеукраїнський скаутський форум


     З 28 квітня по 2 травня на привітній Черкаській землі відбувся Всеукраїнський скаутський форму під гаслом «Скаутинг єднає Україну!», присвячений сторіччю українського Скаутингу.

    Форум об’єднав півтори тисячі скаутів з різних куточків України. Приємно, що окрім українських скаутів до Форуму приєдналися скаути з Росії, Білорусі, Молдови, Вірменії, Азейрбаджану, Грузії, Казахстану. А ще приємніше, що міжнародна делегація розташувалася у таборі «Скеля Барсу», в якому серед інших вже другий рік стоїть скаутська організація «Плай». Плаївці надзвичайно здружилися зі скаутами різних країн і продовжують підтримувати дружні стосунки і зараз. Дійсно, Скаутинг немає кордонів, і ми ще раз в цьому впевнилися.

    Цьогоріч скаутську організацію «Плай» представляли 140 учасників, серед яких були скаути і їх друзі, керівники груп та штабні працівники.  Усі учасники були об′єднані у 11 патрулів. Цими патрулями вони брали участь у різноманітних заходах, конкурсах і випробуваннях. В цих патрулях вони вчилися бути однією командою, вчилися підтримувати один одного і довіряти один одному. Саме завдяки чудовій командній роботі патруль «Бобри» отримав друге місце у рейтингу патрулів Форуму, патрулі «Пума» і «Барси» стали кращими патрулями року КМО НОСУ, а патруль «Саламандри» став одним з переможцев конкурсу «100 добрих справ».  Але це не єдині нагороди, які отримали плаївці. Дві відеороботи «Україно, хто ти?» та «Привіт, Агора!» стали кращими у конкурсі скаутського відео. Нові відзнаки отримали майстри та інструктори «Плаю» за внесок, який вони роблять для популяризації скаутського руху, за ту щоденну працю, яку вони щодня роблять для молодших скаутів. До нашої плаївської родини приєдналися нові скаути, які проголосили урочисту скаутську обіцянку, пообіцявши жити за скаутським законом.

    Та була ще одна відзнака, яку отримав кожен, хто стояв у таборі «Скеля Барса». За результатами рейтингу таборів Всеукраїнського скаутського форуму табір «Скеля Барса» визнали найкращим!

    Протягом усього Форуму було безліч індивідуальних перемог та досягнень, яких важко перерахувати. Програма була такою насиченою і цікавою, що кожен міг знайти заняття собі до душі. Хтось вперше випробував себе на скеледромі, хтось – став до ткацького станка, старші скаути спробували скласти звання природи «Хитрий лис», а молодші – «Хитре лисеня». Скаутське раллі, спортивні змагання, етномайстерні, різноманітні майстер-класи на будь-який смак, пісні під гітару, нічна гра та безліч інших активностей – все це приготували організатори Форуму для досвідчених скаутів та тих, хто тільки знайомиться з захоплюючим світом Скаутингу.

    Кожен учасник Форуму, впевнена, отримав незабутні враження від Форуму, відчув себе частиною однієї великої скаутської родини, знайшов нових справжніх друзів, отримав нові знання та навички! І все це залишиться з нами назавжди, в наших душах та серцях!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft