Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Сімейний збір-похід "Родовід"


19 та 20 травня відбувся вже ІІ традиційний сімейний збір-похід «Родовід»! Ще більше родин долучились до «Родоводу» порівняно з минулим роком і це не дивно. Адже «Родовід» - це особливий захід, без якого вже неможливо уявити собі місяць травень. В ці травневі дні збираються представники різних родин, щоб провести разом час, знайти нових друзів і зустрітися вже з давніми знайомими, урізноманітнити своє будене життя. Дійсно, за такий короткий час діти відволіклися від думок про навчання та прийдешні іспити, а батьки від буденних клопотів. За два дні усі наситилися новими враженнями та емоціями, яких вистачить ще надовго.

На цей раз скаутська організація «Плай» підготувала для учасників збору-походу багато сюрпризів та активностей. Після прибуття на місце проведення збору, почалося перше випробування, а саме переправа на човнах на острів. З цим завданням усі справилися на відмінно. А далі почалося найцікавіше. Усі учасники об’єдналися в команди, щоб взяти участь у грі-квесті «Легенди острову». Не зважаючи на спеку, усі від мала до велика поринули у пошуки завдань, щоб наприкінці дізнатися, які ж легенди зберігає острів. Трохи перепочивши і смачно пообідавши, команди спробували себе у грі-ажіотажі «7-Я». Тут кожен проявив свій азарт, кмітливість і фантазію. Спробувавши себе у двох захоплюючих іграх, наші учасники зовсім не втомилися, адже всі до єдиного вирушили пробувати свої сили у мотузкових випробуваннях. Діти та їх батьки безстрашно пройшли всі етапи, продемонструвавши силу духу та гарну фізичну підготовку. Непомітно наблизився вечір і ми повернулися на базу, щоб повечеряти і зіграти ще в одну гру «Родовід», де учасники показали свою ерудованість. День був неймовірно насиченим, сповненим яскравих вражень і щирих посмішок.

Та на нас чекав ще один день, не менш цікавий та захоплюючий. Він приготував для усіх гру «Батьки & Діти», де команди батьків і дітей доводили, що саме вони найкреативніші, найрозумніші, найспортивніші та взагалі най-най! Та наприкінці кожен з батьків побачив, що їх діти найкращі та найдружіші, а діти погялуни на своїх батьків з нової сторони, зрозумівши, що кращих та веселіших за них немає!

Два дні «Родоводу» пролетіли і повертатися до міста зовсім не хотілося. За ці дні більше двадцяти різних родин стали єдиною плаївською родиною і розлучатися було важко. Ті, хто ще нещодавно були незнайомцями, стали справжніми друзями. Адже правду кажуть, що Скаутинг і «Плай» об’єднують людей. «Родовід» вкотре довів це. Тож ми з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з нашими друзями, які, ми впевені, будуть відбуватися все частіше!

                  << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft