Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

14-ий День народження!


7 вересня 2012 року скаутській організації «Плай» виповнилось 14 років. Відсвяткувати цей день ми вирішили у родинному колі найближчих друзів, тому 8 вересня ми зустрілися у парку Дружби народів. Теплий осінній день зібрав більше ста людей, скаутів-плаївців, їхніх батьків, гостей, які приїхали привітати «Плай». Надзвичайно приємно було бачити на нашому святі представників Київського міського осередку Національної організації скаутів України та Дитячо-молодіжної організації «Відрада».

Цьогоріч саме на нашому спільному Дні народженні «Плай» вирішив започаткувати свою власну Книгу рекордів. В цей день ми встановлювали колективні та індивідуальні рекорди. Дружньою компанією ми складали скаутське серце з наших скаутських галстуків, співали пісню "Це мій найкращий Плай", підкидали повітрянні кульки, змагалися у танцювальному «батлі», виконовули вправу «метелик» та ще багато різноманітних та веселих завдань. Також на восьми майданчиках усі охочі могли спробувати встановити свої власні індивідуальні рекорди. Приємною несподіванкою стало те, що рекордсменами стали не лише наші скаути, а й їхні батьки та навіть гості святкування.

Традиційно в наш день народження ми відзначаємо тих людей, які зробили внесок у розвиток організації «Плай», тих, хто підтримує діяльність «Плаю», тих, хто із року в рік продовжує розвиватися разом з «Плаєм». Тож у цей день нагороду «Знак дружби» отримали Дідковська Наталія та Сізененко Олег. Нагороду «Едельвейс» (ІІІ ступінь) отримали Сапіга Світлана та Дмитро, Мішина Олександра, Тітова Олеся. Нагороду «Бронзовий Плай» отримали Ковальова Дарина, Лесько Катерина, Мішина Олександра та Владимиров Ігор. Та ніхто з нас не мав би в житті досягнень та перемог, якби нас не підтримували наші батьки. Тому щоразу нам приємно відзначати батьків наших скаутів, які підтримують своїх дітей у скаутському розвитку, та нагороджувати їх подяками та

пам′ятними футболками.

Завершенням Дня народження стала посвята у скаути тих, хто вирішив пов′язати своє життя зі Скаутингом та скаутською організацією «Плай». Майстри організації «Плай» Ємець Олександра та Зубарєва Наталія прийняли урочисту скаутську обіцянку у десяти чоловік. Тож на чотирнадцятий день народження плаївська родина поповнилась на десять скаутів.

Ось так, весело та затишно ми відзначили наше чотирнадцятиріччя і почали новий, п′ятнадцятий скаутський рік.<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft