Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Всеукраїнський роверський форум


       28-30 вересня відбулася знакова подія в історії українського Скаутингу – І Всеукраїнський роверський форум, організований КМО ВМГО «НОСУ» та ДГО «ДСО «Плай». Форум об’єднав 59 активних та цілеспрямованих роверів з 8 осередків Національної організації скаутів України.

     Тренери форуму підготували для учасників найбільш суттєву та корисну інформацію, яка має допомогти роверам розвиватися в своїй скаутській діяльності, чітко розуміючи своє місце та роль в Національній організації скаутів України. Звичайно, керуючись одним з елементів Скаутського Методу – «навчання через справу», учасникам було запропоновано практично примінити отриманні знання. Працюючи в п’яти групах, ровери придумували та моделювали власні скаутські проекти.

    За підсумками форуму було створено 5 проектів:

1. «Нове життя старих майданчиків» (приведення до ладу занедбаних дитячих та спортивних майданчиків)

2. «Не забувай, що ти дитина» (заходи, які б пропонували дітям альтернативу комп’ютерним іграм та неактивному способу життя в цілому)

3.  «Зелене коло» (екологічні акції з прибирання скверів в містах України)

4. «Лілія дружби» (залучення дітей з дитячих будинків до Скаутського руху, їх всесторонній розвиток)

5. «Стань справжнім ровером» (інформаційно-розважальний квест для роверів ВМГО «НОСУ»)

    В останній день форуму ровери голосували за найкращий, на їх думку, проект. Переможцем став проект – «Лілія дружби».

    Та усі проекти були варті уваги і заслуговують на реалізацію. Тож тепер кожен осередок може обрати проект на свій розсуд та спробувати його реалізувати. А на зборі-поході «Козацьких шляхах 2012» ровери України зустрінуться задля того, щоб підбити підсумки своєї роботи, дати оцінку своїй діяльності та поділитися досвідом один з одним.

   Учасники-ровери І Всеукраїнського роверського форуму обов’язково поділяться отриманими знаннями та планами на майбутнє з роверами своїх осередків, які не мали змоги долучитися до форуму. І вже зараз учасники форуму активно діляться своїми враженнями. «Всеукраїнський роверський форум – це круто! Дякую усім-усім за ці три дні. Особлива подяка організаторам та тренерам, тому що це було дуже цікаво і по-новому навіть для тих, хто щось вже знає чи чув по тим темам, що обговорювалися. Нам хотілося слухати і працювати! Тепер ровери України знають, що вони є і що вони – сила! А головне, ми відчуваємо віру і підтримку. Тому що ровери – це не майбутнє, ровери  це теперішнє!» (Олександра Мішина, ДСО «Плай, КМО НОСУ). 

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft