Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Проект "Добрі справи. Скаут - друг тварин"


     13 жовтня патруль «Саламандри» СО «Плай» реалізували свій перший власний проект «Добрі справи. Скаут – друг тварин». 

    Наш патруль почав співпрацю із притулком для тварин «Сиріус», що у селі Толокунь, Київської області. У притулку налічується близько 1500 собак та 200 котів. Ще тільки під’їжджаючи до села, можна почути шалений гавкіт собак, який виявляється лише своєрідним привітанням людей, що навідуються до тварин та проханням наблизитися до людини, відчути її турботу.

    Перше, що ми зробили, завітавши до «жителів» притулку – це передали корм, який закупили спеціально для собак та котів. Далі нам провели екскурсію довкола «Сиріусу». Ми мали змогу зайти у вольєри до котів та навіть до деяких цуценят. Тільки підходячи до клітки, тварини відразу на неї накидалися та гавкали, але коли ти до неї наближався і підставляв долоню до вольєру, собака починав вилизувати тобі пальці або нахиляти до тебе вушко, ніби просячи, щоб ти його почухав. Цей гавкіт та навіть трохи лякаюча різкість – лише прояви бажання бути чиїмись, а не одинокими, нікому не потрібними дворнягами. Напевно, найболючішим було те, коли погладивши якогось із собак, вони починають дертися крізь огорожу і намагатися якось до тебе дібратися. Або коли один із тварин бачив, що після нього ти пішов до його сусіда. Як же вони починали ревнувати! Заспокоювались лише тоді, коли ти до них повертався знову.

    Чим же вони тоді відрізняються від людей? Можливо, тим, що їм просто не надають право вибору, яке маємо ми і тим, що вони до останнього залишаються вірними своєму хазяїну.
    Наш патруль планує продовжувати організацію даного проекту і надалі і просить лише одного – не забувайте, що «ви відповідальні за тих, кого приручили» (Антуан де Сент-Екзюпері).

 

      Корогод Богдана, патруль «Саламандри»<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft