Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Збір-старт "На крилах мрій"


20 жовтня відбувся 23й традиційний збір-старт "На крилах мрій", який щороку організовує первинний осередок КМО "НОСУ" ДМО "Відрада".

Скаутська організація «Плай» радо прийняла запрошення друзів-відрадівців і вирушила у лісову мандрівку теплою осінньою суботою. Об’єднавшись у дві команди, ми почали перший етап змагання. Він був присвячений п’яти стихіям: Вода, Дерево, Вогонь, Земля та Метал. Мандруючи осіннім лісом, учасники виконували різномантіні завдання: добували воду, збирали дрова, знаходили сірники, відгадували загадки, робили все, що пропонували організатори заходу. Пройшовши усі етапи, ми опинилися на лісовій галявині, де і відбулося офіційне відкриття збору-старту «На крилах мрій». Приємним сюрпризом стало те, що організатори не забули привітати Іллєнка Олексія та Куликівського Дмитра з днем народження і запросили підняти прапор України та прапор Київського місього осередку НОСУ.

А далі змагання продовжилися, і почався другий етап під назвою «Дерев’яний іспит». Команди завзято проходили мотузкові етапи, випробовуючи не лише свою фізичну силу, але й командний дух та кмітливість. Пройшовши усі станції, учасники збору-старту ділилися враженнями за гарячим чаєм та смачними бутербродами, а також смачним тортом, яким плаєвці привітали Олексія та Дмитра.

Ну і звісно не обійшлося без лінійки-закриття, де усі команди нагородили дипломами за активну участь у заході. Приємно, що команда плаєвців «Фіолетові панди» посіла перше місце у змаганнях «Дерев’яний іспит», з чим їх привітали і нагородили пам’ятними подарунками.

Ось так весело і невимушено, в колі друзів, пройшов 23й збір-старт «На крилах мрій». Впевнені, що цей захід матиме довгу історію і щоразу збиратиме ще більше друзів!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft