Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Слідами історії


4 листопада 2012 відбувся традиційний щорічний квест для батьків скаутів скаутської організації «Плай» -  «Слідами історії», організований командою роверів.

Чудового сонячного та теплого дня, що незвично для осені, всі учасники зібрались на Софіївській площі для того, щоб розпочати квест.  Батьки були об’єднані у  три команди: «Піонери», «Шукачі пригод», «Первооткрыватели». 

А далі всі три команди, керуючись завданнями квесту, мандрували мальовничою, а головне, повною загадкової історії вуличкою Андріївським узвозом. При цьому виконуючи фото-завдання та завдання на скаутську тематику.

Особливістю цьогорічного квесту було те, що на станціях команди не могли зустріти жодної людини, а мали керуватися лише власними здогадками та знаннями.

Підведення підсумків та оголошення результатів відбувалось в нашому затишному Плайдомі, де зібрались і батьки, і діти, і організатори. Поки підводилися підсумки квесту, батьки мали можливість поспілкуватися між собою та дізнатись більше про діяльність своїх дітей в ДСО «Плай».

За результатами квесту перемогу здобула команда «Піонери»!

Та головним в квесті була все-таки не перемога, а спільне веселе проведення вихідного дня. Адже так важливо коли батьки скаутів долучаються до життя дитини в скаутингу і більше того, беруть активну участь та підтримують їх.

Ми сподіваємося що з кожним роком до квесту буде долучатися все більше і більше батьків, та доведеться проводити його не лише в рамках Києва, а й цілої України. 

Мішина Олескандра, Канафоцька Марта<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft