Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Ми прагнемо бути почутими!


     Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. Ось і цьогоріч 21 листопада в Колонній залі КМДА у рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей відбулося засідання Громадської ради делегатів дитячих прав «Ми прагнемо бути почутими» на тему: «Участь дітей та молоді в житті громади м. Києва». Організаторами заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ДГО «Дитяча скаутська організація «Плай» за сприяння МГО «Школа рівних можливостей» та підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.

   Учасники заходу - лідери шкільного самоврядування, волонтери мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій об’єдналися у п’ять робочих груп. Кожна з груп працювала на одній з «територій»: на „Території безпеки”, „Території права”, „Території дозвілля”, ”Території соціальних активностей” та „Території здоров’я”. Активні молоді люди мали самі розробити та представити ідеї реальних ефективних проектів щодо участі молоді у певному секторі суспільного життя (соціальному, культурному, екологічному, правовому, освітньому). За результатами презентації проектів, найбільшу підтримку з боку делегатів дитячих прав отримав проект «Здоров’я у твоїх руках». Учасники секції «Територія здоров’я» запропонували проводити систематичні ігрові квести для школярів і таким чином залучати юнацтво до здорового способу життя.

     Скаутська організація «Плай» вже не вперше долучається до цього заходу, організовуючи його і беручи в ньому активну участь. Цього року дорослі лідери організації виступили в ролі модераторів «територій», а скаути-плаєвці завзято попрацювали в одному з сеторів, отримав новий корисний досвід. Завдяки засіданню Громадської ради делегатів дитячих прав все більше молодих людей долучаються до прийняття рішень в житті громади міста Києва, беруть на себе відповідальність та проявляють активну громадську позицію.

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft