Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Новорічний проект "Резиденція Діда Мороза"


    1 лютого 2013 року УДППЗ «Укрпошта» провела святковий захід для дітей, що став завершальним акордом проекту «Резиденція Діда Мороза». На свято із усієї України приїхали 200 діток, котрі написали найзворушливіші листи Діду Морозу. За підтримки держави проект «Резиденція Діда Мороза» буде проводитися на постійній основі.

     В рамках заходу відбувся прес-брифінг Міністра інфраструктури України Володимира Козака й генерального директора Укрпошти Оксани Плотнікової. Присутні говорили про результати проекту, вагомість соціальних ініціатив та їх підтримку державою. Одним з партнерів акції виступила скаутська організація "Плай".

     Як прокоментував подію Віце-прем′єр-міністр України Олександр Вілкул, «Реалізація проектів, спрямованих на підтримку соціально незахищених верств населення, зокрема, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, у яких є проблеми зі здоров′ям, - це один з критеріїв рівня розвитку суспільства. Серед таких проектів є «Резиденція Діда Мороза», організований «Укрпоштою». Він об′єднав всіх тих, хто вірить у диво, у кого є мрія і хто здатний її реалізувати. «Укрпошта» за підтримки партнерів провела грандіозну роботу, здійснюючи мрії дітей. Я дякую організаторам, партнерам та волонтерам за створення такого унікального проекту. Подібні ініціативи – це величезний вклад у формування здорового суспільства, де кожен повинен відчувати підтримку співвітчизників. А держава – надає максимальну допомогу в їх реалізації».

     Активну участь у проекті взяли зв′язківці і транспортники з усієї України. Міністр інфраструктури України Володимир Козак у ході брифінгу зазначив: «Соціальна ініціатива Укрпошти стала справжнім святом для українських дітей, зокрема тих, які потребують уваги та допомоги з боку суспільства. Це гідний приклад того, як держава дбає про своїх юних громадян, адже саме від них залежить наше майбутнє».

     Резиденція Діда Мороза в Україні розпочала свою роботу 13 грудня 2012 року, розмістившись у навчальному центрі Укрпошти в Бучі. Цьогоріч Дід Мороз отримав 21045 листів (із них 4447 без зворотної адреси). 

    Дід Мороз відповів усім дітям листівками, листами і солодощами. Близько 800 дітей зраділи різноманітним іграшкам від партнерів і волонтерів (велосипеди, книги, планшети, фотоапарати тощо). 200 дітей отримали запрошення на «Гранд-Ялинку» від Діда Мороза.

     За кошти, що виділяють партнери проекту, будуть придбані інвалідні крісла, ходунки, ліки, проведені медичні обстеження й операції для дітей, котрі в своїх листах просили здоров′я та кошти для лікування їхніх хвороб і реабілітації.

     «Віра в диво важлива для безтурботного дитинства й гармонійного розвитку кожної дитини. Чим старшими ми стаємо, тим швидше ця віра зникає. Наше завдання – не руйнувати чарівний світ у душі діток і, по можливості, відродити його в душі дорослих, – розповідає генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Оксана Плотнікова. –Подібні ініціативи також відновлюють традиції писемності, адже щирий лист «від руки» не лише упорядковує думки, а й робить людину добрішою».

   Сам проект підтримало багато крупних компаній, серед яких Укрзалізниця (Державна адміністрація залізничного транспорту України), ВАТ «Кондитерська фабрика АВК», ПАТ «Дельта Банк», ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», ПрАТ «КЗБН «Росинка», ТМ «Садочок», «Інком», Холдинг СІМПАТІК груп, «Книжковй клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», ПАТ «Русский Стандарт», Скаутська організація «Плай» та Київський міський центр соціальних служб.

     У рамках «Гранд-Ялинки» для дітей підготували казкову шоу-виставу. Усі бажаючі мали змогу сфотографуватися з Дідом Морозом та його помічниками. Всі діти отримали безліч вражень.

     (с) http://www.ukrposhta.com<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft