Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Співпраця з гімназією №143


     Скаутська організація "Плай" продовжує налагоджувати партнерські стосунки з навчальними закладами міста Києва. 6 лютого відбулася презентація діяльності СО "Плай" для учнів 8 класу гімназії № 143.

     Учні познайомилися з діяльністю скаутської організації "Плай", світом спеціальностей, званнями природи, випробовуваннями, літнім наметовим табором "Пригодницьке літо". Кожен охочий міг взяти участь в цікавих конкурсах та спробувати свої сили, щоб в ігровій формі скласти спеціальності зв′язківець, лінгвіст, майстер вузла. 

    Особливу увагу скаутська організація "Плай" прділяє проекту "Добрі справи", тож і під час презентації радо познайомила учнів з ним. Гімназисти дізналися про заходи, які проводять скаути в рамках цього проекту, як кожна людина може допомогти екології, суспільству та оточуючим людям. 

    Розваги, навчання, випробовування, екскурсії,зимовий та літній відпочинок, модливість спілкування зі скаутами України та всього світу - це лише невелика частина того, що відкривається кожному, хто долучається до різнобарвного світу скаутингу.

     11 лютого скаути-плаєвці зустрінуться з учнями восьмого класу, щоб ближче поспілкуватися та відповісти на усі їхні питання, а вже 18 лютого для п′ятих класів гімназії №143 відбудеться ціква інтерактивна презентація діяльності скаутської організації "Плай".<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft