Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Зимовий збір "Срібна гірка"


    16 лютого 2013 року відбувся перший зимой збір «Срібна гірка». Раннім зимовим ранком скаути вирушили від метро «Академмістечко» до Біличанського лісу, щоб в гарній дружній компанії провести корисно та весело час. До збору долучилися представники гуртів «Лісове братство» та «Схід сонця», зграї молодших скаутів «Рисі», учні школи № 20 та команда дорослих лідерів об′єднання «Плай».

    Привітавши один одного на лінійці-відкриття, учасники збору об′єдналися у чотири команди та вирушили на повчально-розважальну гру «Зимові види спорту». На станціях команди могли спробувати себе у вмінні кататися на лижах, познайомилися з таким видом змагань як біатлон та спробували стріляти з гвинтівки, дізналися як правильно зберігати та доглядати за ковзанами, лижами, сноубордом, проявили свою влучніть у стрільбі сніжками по мішеням та спробували ще багато чого цікавого.

    Вдосталь набігавшись сніжним лісом, учасники збору розвели багаття, на якому приготували смачний чай, та, звісно, не обійшлося без смажених смачних сосисок. Вдосталь підкріпившись та зігрівшись, скаути радо спілкувалися один з одним, грали в ігри.

  За цікавим дозвіллям час промайнув швидко і настав час лінійки-закриття. Кожен учасник збору отримав квиток-перепустку, що підтверджує його теоретичні знання спеціальності «Зимові види спорту» і допускає його до здачі практичної частини. Досвідчені лижники та сноубордисти, Тітова Олеся та Рибальченко Олександр, отримали нашивку «Зимові види спорту», з чим їх привітали друзі-скаути.

   Зимовий збір «Срібна гірка» пройшов весело, активно та корисно. Ми впевнені, що він стане традиційним і щороку він збиратиме все більше друзів!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft