Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Акція "Тим, хто нас захищає"


    23 лютого 2012 року в рамках проекту «Добрі справи» скаутська організація «Плай» провела традиційну акцію до Дня захисника Вітчизни «Тим, хто нас захищає».

   Цьогоріч скаути відвідали Національний технічний університет України військовий інститут телекомунікацій та інформатизації. При цьому унівеситеті проходять строкову службу 51 солдат.

    До знайомства з солдатами, скаутам провели цікаву екскурсію у музеї при університеті, де не лише познайомили плаєвців з історією університету, а й показали різноманітну військову техніку, яка використовується для передачі

зв′язку.

   Звичайно, скаути мали змогу познайомитися і поспілкуватися з солдатами. Діти запитували, чи смачно годують солдатів, чи є у них вільний час, чим вони займаються у вільний час, чи пишуть листи додому. Солдати запитували, хто такі скаути, чим вони займаються, що у них за відзнаки на формі. Також разом провели паралелі між скаутами та військовими та знайшли багато спільно.

    Плаєвцям показали приміщення, де живуть солдати, а самі солдати провели майстер-клас, як правильно застилати ліжко в армії,  а скаутам дали змогу навіть посидіти на такому ліжку, тому що за правилами в армії на ліжко не можна сідати удень, на ньому лише сплять уночі.

   Скаути подарували солдатам листівки, виготовленні своїми руками, конверти, ручки, зошити, щоб солдати мали змогу писати листи додому, та принесли солодощі.

    Солдати подарували всім скаутам календарі на 2013 рік «Наша армія».

    Ось так цікаво та корисно скаути та солдати провели День захисника Вітчизни. 

  << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft