Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Масляну гуляли - весну зустрічали!


    17 березня відбулося традиційне святкування скаутсько-туристської Масляної, один з організаторів якої виступило скаутське об′єднання «Плай».

    Не зважаючи на морозний день, Масляна зібрала багато дорослих та малечі, які хотіли весело та активно провести зиму та зустріти весну. Організатори святкування підготували безліч ігор, розваг, конкурсів та змагань для учасників будь-якого віку! Хлопці і дівчата у національних костюмах співали пісень, водили хороводи та усіляко підтримували святковий дух. Ну і звісно, кожен мав змогу отримати подарунки за участь в конкурсах та змаганнях.    Традиційним завершенням гулянь стало спалювання солом′яної ляльки Чучеліни. Попередньо кожен міг написати на папірці своє бажання і покласти в ляльку. Без сумніву усі добрі та щирі бажання мають справдитися!

    Ну і яка ж Масляна без смачних млинців! Ніхто не пішов зі святкування, не скуштувавши гарячого чаю та щойно зготованого млинця! Кожен гурт заздалегідь приніс різноманітну начинку, тому млинці смакували ще апетитніше.

    Ось так весело і завзято ми зустрічали весну!<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft