Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Проект "ММС". Місто Миколаїв


    26 березня скаути-плаєвці вирушили до міста Миколаїв в рамках участі в проекті «ММС. Мандруємо містами скаутів».

    Рано вранці на вокзалі нас зустрічали наші давні знайомі скаути Євген Семенков та Дмитро Форись, які були  увесь час з нами аж до нашого від’їзду до Києва. Перш за все ми вирушили до скаутського центру миколаївських скаутів. Трохи перепочивши з дороги і випив чаю, ми відправилися на прогулянку містом.  Варто зазначити, що Євген та Дмитро гарно володіють інформацією про цікавинки свого рідного міста, тож нам не знадобився екскурсовод, щоб дізнаватися цікаві факти про м. Миколаїв. На схилах, що ведуть до річки Південний Буг, скаутам було запропоновано розпалити невеличкі багаття. Не зважаючи на те, що всюди був сніг, скаути радо виконали завдання і навчилися невеличким секретам, як це зробити правильно та швидко.

    Після цього нас чекав миколаївський зоопарк – найбільший зоопарк в Україні, один з найкращих і знаних зоопарків в Європі. В даний час колекція зоопарку налічує 2800 тварин 377 видів, з них близько 80 видів, занесених в Міжнародну Червону книгу, більше ніж 400 видів рослин. Це найбільша колекція в Україні. Більше 50 видів тварин серед українських зоопарків представлені тільки тут. Усі без виняту лишилися задоволенними екскурсією зоопарком, а дехто вже зараз чекає на теплу погоду, щоб повернутися туди і ще раз прогулятися чудовим зоопарком.

    Далі до нашої прогулянки приєднався патруль миколаївських скаутів «Сніговий барс», з якими нам було дуже приємно познайомитисяі поспілкуватися.

   Попереду нас чекала ще одне визначне місце Миколаєва – Миколаївський краєзнавчий музей, найбільше зібрання матеріалів і документів з історії та культури, уродженців і персоналій Південного Прибужжя і міста Миколаїв. Музей дійсно вразив нас своєю колекцією та пізнавальною екскурсією!

    Втомлені тривалою хотьбою та трохи змерзлі, ми все ж не змогли не відвідати містечко «Казка», улюблене місце відпочинку місцевих жителів, чудовий парк з незвичними скульптурними композиціями, атракціонами та ігровими майданчиками.

    Та як би гарно ми не проводили час в Миколаєві, нам треба було вертатися в Київ. Дуже приємно, що додому ми поверталися не лише гарно провевши час, погулявши та відпочивши,а й познайомившись з доброзичливими та дружніми миколаївськими скаутами. Сподіваємось на нові зустрічі і дуже вдячні за такий теплий прийом в Миколаєві. І, звісно, чекаємо на нове місто на карті нашого проекту «ММС»!

 

 

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft